Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti megvennétek egy 3 éves...

Ti megvennétek egy 3 éves okostelefont, ha mindig is nagy vágyatok volt, és azóta sem tetszett annyira egy másik telefon?

Figyelt kérdés

Nem maga a készülék 3 éves, hanem akkor kezdték forgalmazni. Újonnan már nem lehet kapni, viszont találtam egy 1 éveset, nagyon jó állapotban. Amióta kijött, ilyet szeretnék, de sajnos csak most lett rá lehetőségem.

Frissítések már nem érkeznek rá, viszont 5.1-es Android van rajta, ami nekem tökéletesen elég valószínűleg.

Szóval nagy hülyeséget csinálok, vagy ha nem akarok már újabb verziót rá, meg ilyesmit, akkor megéri megvenni?

Játszani nem nagyon szoktam telefonon, max időt elütni (2048, candy crush,...), facebook, netezés, telefonálás, fényképezés amire legtöbbet használnám.

Tudom, hülye kérdés, de elbizonytalanodtam.



2016. dec. 30. 20:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Néztem őket egyébként, pont a megegyező méret miatt, de hiába új, valahogy nem tetszik. Tudom, nem alakra vesz az ember telefont, de jobban vonz a szögletes ultra, mint a xiaomik.

Köszönöm a segítséget, véleményeket, mivel amúgy sem hajtom túl a telefonjaim, és nem feltétlen szükséges, hogy mindig a legújabb rendszer fusson rajta, így adok neki egy esélyt, lesz ami lesz. Remélem használni is olyan jó lesz, mint amilyen először a kezemben tartani volt :D

2017. jan. 1. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!