Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most iPhone 6-ot...

Megéri most iPhone 6-ot venni? Gyorsaság, tartósság stb. +Elég a 16 gb tárhely? Mennyit fog esni az ára?

Figyelt kérdés
Hozzá tudnák jutni elég jutányos áron egy makulátlan 16gb-os i6-hoz de soha nem volt még iPhoneom. Nem sok dolgot tárolok a telefonon egy pár kép, néhány zene meg 1-2 app. Sony Xperia Z1 compactom van 16gb-os az pont elég nekem és az brutális, nagy méretű videókat és képeket csinál. Szerintem elég lenne nekem a 16 gb.

2016. dec. 30. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Az iPhone az pont egy olyan telefon, hogy 16gb tárhellyel csak telefonálásra jó. Nem éri meg a 16gb, akkor is ha csak pár képet tárolsz rajta.

Én egy képet nem tároltam rajta. Pár appot használtam és azonnal betelt a 16gb.

No thanks, inkább lecseréltem egy 32gb-s androidra. (S6)

Vakon ne vegyél iPhone-t, ha még nem volt olyanod, akkor nagyon korlátozott lesz neked és elkeserítő.

2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem megéri, nagyon jó telefon. Az ára legközelebb csak akkor fog esni, ha új iPhone jön ki, tehát szeptember környéke. Kérdezted hogy elég-e a 16 giga, hát szerintem nem. Alapból a rendszer levesz belőle 2-3 gigát, meg aztán az alkalmazások, slo-mo videók...
2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ki fogom bírni, ha Sonynál ami bitang nagy méretű fájlokat csinál+sok play áruházas frissítés és bőven elférek rajta.
2016. dec. 30. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

"Az iPhone az pont egy olyan telefon, hogy 16gb tárhellyel csak telefonálásra jó."


Hahahh, ez jó vicc volt. Életedben nem volt a kezedben, ugye?

2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BM-Striker ***** válasza:
93%

#4


Neken speciel van iPhone-pm,és 16gb tárhely kevés egy nem bővíthető memóriájú telefonban.

2016. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nah, én meg elférek rajta. Szeretnél vitázni? :)
2016. dec. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aki elfér 16gb-on az nem igen használja ki a telefon adta lehetőségeket.


Iphone 6 pedig igen elavult telefon árához képest, és nem nyújt semmi extrát.. Nagyon túl van árazva

2016. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4# én sem férnék el rajta, most 128gb-om van ebből használok ki vagy kb 30-40gb-ot (bár a legtöbb zene)


7# Nem mintha az többi nem lenne :D ez a jó az iphone-ba megveszed drágán és nem 40-60 ezerért tudod eladni használtan hanem 100-120e ért.


Kérdezőnek:

16gbból kapsz 10 gb-ot, ezt próbáld beosztani, androiddal ellentétben itt nincs az, hogy "zenék/képek mennek memória kártyára" szerintem 10 gb nagyon kevés.


+: Illetve az sem m1, hogy milyen szoftverrel kapod, ha pl 9.3.3 van még akkor tudsz jailbreakelni, ha esetleg úgy érzed, hogy "túl zárt a telefon" ha ios 10.2 akkor már nem

2016. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A többi kevésbé van túlárazva...

És amúgy ez az érték tartás sem igaz már.

2016. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor nézd meg mennyiért lehet eladni egy 2 éves iphone 6-ot, és válasz hozzá egy csúcskategóriás androidod ami szintén 2 éves...
2016. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!