Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 30-40 ezres kategóriába?

Figyelt kérdés

Most egy DOOGEE X5 van a birtokomba amit az éjszaka sikeresen összetörtem.

Meg voltam vele elégedve bár a kamera az a kukába való meg néha megakadt a működés.



2017. jan. 1. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A proci ugyanaz benne, ugyanúgy 3 gb ram, annyi hogy 5.5" kijelző, amit talán még nehezebb használni, mert nagy+valamivel nagyobb a felbontás (Thor-nál azzal a felbontással is élethű a kijelző+van rajta egy alkalmazás gyárilag a beállításokban, amivel lehet még javítani is rajta). Még talán az akksija jobb, (de a Thoré se rossz+van gyorstöltése).És 20.000 ft-al drágább mint a Thor. Ha ezek neked megérnek 20.000-ret, akkor vedd.
2017. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

47000 ft a K6000-es. FHD a kijelző. 32 GB ram.

Már ez megéri az árkülönbözetet. Az akku meg egyenesen szar a Vernee-be. Egy napot se bir ki.

A 6000 mAh akkuval pedig két teljes napot lehet netezni. De biztos lenne még más is amibe jobb de én nem keresgetem.

2017. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11. Mért nem nézed meg először a leírást.?.

Nem hiszem hogy nem lehet elovasni amit írnak. Egy tizessel drágább valóban , de tényleg nagyon nagy a különbség a kettő közt. Ha semmi mást nem néznék csak az akkumlátort , már megérné a jobbat venni. Én bátran javaslom az Oukitel k6000-est mert van a családba ilyen nagyon jó.

2017. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"32GB RAM"

Na ezen jót röhögtem.

2017. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg képzeld, simán kibír 1 napot a Thor, mert nekem(veled ellentétben) van is és nem csak beszélek bele a nagyvilágba. Ha nagyon játszassz vele, fél napot kibír(úgy értem hogy fél napig játszol vele azt kibírja)
2017. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg, hogy ugyanaz a proci, ugyanannyi ram, stb. Egy minusz a oukitelnek, hogy csak 32GB-ig lehet bővíteni, ma már ez kevés. A Thort 128gb-ig lehet.

2017. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

BOCS.

32 Gb rom. Hát ha már másba nem tudsz belekötni csak egy betűbe, röhöghetsz. De magad is leirod hogy fél napot lehet vele játszani, annyit bir az akksi. Leirom neked hogy a K6000 akkuja 2 azaz kettő napot bir aktiv használattal.

2017. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű hogy magasan jobb az Oukitel. Nyilván jó a Vernee is de felesleges ezen vitatkozni, a mérleg a K6000-es javára dől. Drágább egy kicsivel de szerintem meg megéri az a plusz. Nekem ilyen van , de nagyonjó.
2017. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hiába erősködsz, a Thor így is jobb.
2017. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az Oukitel egy noname telefon.
2017. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!