Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról Huawei-re megéri...

Iphone-ról Huawei-re megéri váltani?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért az ios 10 nem éppen a legstabilabb. Csak hogy egy nem elvakult személytől is lásd kommentet. Egyébként szerintem felesleges váltani, nem kapnál annyi pluszt hogy megérje. Majd idén jönnek a következő csúcsmodellek, arra esetleg. Csak kibírsz pár hónapot, legalábbis a 6s azért annyira nem szar
2017. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért lettem lepontozva? Folyton azz jön mindenki, hogy 20000-es android telefonról válta jó az android. Miért? Mert az ilyen olcsóbb féle android xar. Akkor? Magatokat hazudtoljátok meg? Grat.
2017. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12-es, nagy hülyeséget írtál! 20 000 Ft erős túlzás, de 50 000 Ft alatt tényleg vannak jó Androidosok, amik egyáltalán nem buggolnak, megbízható, stabil telefonok, például Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3, Doogee X5 Pro, Huawei P8 Lite, vagy LG X Screen!

De persze hiába írom ezt, mi Android használók hozzászoktunk már, hogy a magadfajták állandóan leszólják az ilyen olcsó telefonokat, csak a saját igazukat hajtják úgy, hogy az életben nem volt még a kezükben Androidos, mert amióta okostelefon létezik, ők azóta egyfolytában az iPhone-t nyomkodják, és okosabbnak hiszik magukat, a tapasztalt Android használók szavaira fittyet hányva!

Hangsúlyozom: nem azt mondom, hogy az iPhone rossz, mert egyáltalán nem az, de szerintem a Huawei jobb, és meg is indokoltam ezt a véleményem (#5)!

2017. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
#13 Hát ez nagyon mellé. Csak az utóbbi időkben van iPhone-om, eddig volt Android meg Windows is. Amint már említettem, nem azért írtam, hogy az olcsó androidok bugosak, mert szerintem ez így van, hanem mert a sok okoskodó androidos szerint azért szeretik az emberek az iPhone-t, mert 20-30ezres telefonokról váltottak arra. Így tiszta?
2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem azért.... Azért mert a sok gyökér a 20ezres j1 után megveszi a negyed millás Iphone-t és aztán terjeszti hogy az Iphone ilyen jó, az android milyen szar
2017. jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!