Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás, firmware - android...

Rootolás, firmware - android frissítés. Szerintetek a későbbiekben lehet gond belőle?

Figyelt kérdés

van egy régebbi típusú HTC desire 300-om és már lassan 3 éve nem jött rá semilyen frissítés.

Rootolni és frissíteni szeretném, mert a 4.4-es androidjával már semmivel sem kompatibilis, ezért megvártam míg lejár a garancia.

találtam egy oldalt, amellyel talán helyrehozhatom a telefonom, de nem vagyok biztos benn hogy megbízható.


[link]


Szerintetek megbízható?



2017. jan. 2. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugtass meg, hogy ezt te sem gondoltad komolyan.

Méghozzá azt, hogy Marshmallow androidot akarsz rakni egy közel 3 és fél éves készülékre, ami még akkor is alsókategóriás telefonnak számított kb.


512MB RAM?

Viccnek is rossz. Felejtsd el. Elavult. Kész.

2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy egy öreg telefont a végtelenségig lehet frissíteni? Amíg lehetett, kaptál rá frissítéseket is. Bele járt a díjba. A telód hardver része már fel sem ismerné az új elemeket. Nem tudom, miért olyan nehéz ezt megérteni?
2017. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az Android verzió miatt nem kompatibilisek az alkalmazások. Vegyél egy Vernee Thort, ha nincs sok pénzed, azzal kb minden megy.
2017. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most attól eltekintve, hogy az a telefon mennyire öreg és, hogy jobban tennéd ha tényleg másikat vennél (vagy lepucolnád és régebbi verziójú alkalmazást tennél fel)


Ha már romozni akarsz akkor mindenképpen xda:

[link]


Sajnos a htc rom "szentje" a viper team sem adott ki rá módosított szoftvert.

2017. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!