Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60. 000. ft alatt milyen...

60. 000. ft alatt milyen csepp és ütésálló vagy strapabíró okostelefont lehet kapni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy XCover 3 Value Edition.
2017. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Sose értettem ez miért ennyire bonyolult:

[link]

2017. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Illetve azt se értem miért 68%-ot ér. Itt van kb. az összes Magyarországon kapható, az alábbi feltételeknek megfelelő okostelefon.
2017. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, én zöld kezet adtam ugyan a válaszodra, de aztán eszembe jutott: hiába az Árukereső, vannak olyanok, akik tök laikusok a telefonokhoz, így az adatlap nem sokat mond nekik, és nem tudják, hogy ár-érték arányban mely telefonok érik meg, ezért kérnek itt segítséget, így megértem, hogy valakitől kéket is kaptál! Jó, tudom, hogy az XCover 3 se éri meg, de a márkán felül itt még a strapát is meg kell fizetni, és összességében 60 alatt hardveresen az egyetlen telefon, ami még úgy ahogy érdemes valamire... :/
2017. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahh...csak nekem tök alap, hogy tájékozódom a vásárolni kívánt termék paramétereinek jelentéséről.
2017. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Caterpillar :)
2017. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!