Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vernee Thor milyen kategóriá...

A Vernee Thor milyen kategóriás telefon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Kacat kategóriás.
2017. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De alsókategóriás?
2017. jan. 3. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Még csak az sem.
2017. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Alsó kategóriás. Bár ár - érték arányban a kategória legjobbjának tartják, én mégsem ajánlom. Anyukámat leptük meg egy ilyennel szülinapjára. Az ujjlenyomat olvasó elég pontatlan és lassú volt, amíg működött, ez tartott összesen 2 hétig. Azóta semmire sem reagál, egyszer csak tönkrement benne. S


Sokszor csinál olyan furcsaságokat, hogy nincs lenémítva, de mégsem csörög, amikor meg le van némítva, elkezd max hangerőn csörögni (egy előadáson ülve ez roppant kellemetlen volt). Ja és a kedvencem az, hogy időnként csak úgy random magától tárcsázza az utoljára hívott számot, úgy hogy az ember észre sem veszi. Én konkrétan először frászt kaptam, mikor láttam, hogy anyu hív, de nem szólt bele, csak háttérzajokat hallottam. Azt hittem már valami baj történt. Aztán kiderült, hogy ő mit sem sejtve főzött, miközben az táskájában lévő készülék a tudta nélkül felhívott. Ezt többször is csinálta azóta.


Ja és a múlt héten először csinálta azt, hogy hiába volt egész éjjel töltőn, nem töltött 90%-nál feljebb.


Most már ott tartunk, hogy vissza fogjuk küldeni a telefont, amíg garanciális.


Tény, hogy az alsó kategóriás telefonok között a hardverrel és a gyorsasággal nincs gond (pedig anyu sokat netezik, facebookozik rajta, és nem mondhatnám, hogy lassulna vagy akadozna), de sajnos vannak ilyen hibái amiket feljebb írtam. Nem tudom, hogy ezek mennyire egyedi esetek, lehet hogy csak mi fogtunk ki egy hibás készüléket, vagy az összes produkál ilyesmit, tényleg nem tudom.


Mindenesetre én azt mondom, ha van lehetőséged, gyűjtögessél még egy kicsit, és válassz egy magasabb kategóriájú telefont.Már ha azért kérdezted, mert esetleg te is ilyet akarsz.

2017. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1:52-től a csávaó hazudik?

[link]

2017. jan. 3. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hazudik.
2017. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint minden másnál: vannak akik ajánlják, mások meg nem.

Amúgy mennyi a maximum keret?

2017. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csávó azt mondja a videóban, hogy középkategóriás, mint mondtátok nem hazudik. Szóval középkategóriás.
2017. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!