Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s tulajdonosok,...

Berényi És Jakab kérdése:

Iphone 4s tulajdonosok, esetleg hozzáértők válaszát megköszönöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok , mint fent leírtam egy Iphone 4s tulajdonos vagyok. A mainapon történt egy kis megbolondulas a telefon részéről, ami annyiban jelentett bonyodalmat, hogy a Facetime-om kilépett teljesen és újra bekellett lépni stb . De viszont amikor bejelentkeztem újra Apple ID + jelszo , torlodtek az infok .

Ergo Beállítás -> Facetime-> Ott csak az e-mailem illetve Aple ID-m van de a telefonszamom nincs ott..

És ez annyiban zavar engem, hogy ha valakit felhívok Facetimeon akkor az E-mail címem írja ki annak akit hívok . Annyi lenne a kérdésem, hogyha meglehet csinalni akkor, hogyan, hogy a telefonszamomat írja ki és ne az e-mailemet?:/ Már legalább 3 órájra szenvedek vele de nem jutok vele előre. ?????

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2017. jan. 3. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd végi ezt, ha eddig nem tetted.

[link]

2017. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt néztem, de amikor az Imessagehez kell csatlakozni akkor akárhányszor próbáltam rácsatlakozni , mindig hibás volt, és nem sikerult :/ Szóval nem tudom mi lehet a gond
2017. jan. 3. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy hard reset(Home+Power gomb 10mp-ig), vagy egy SIM-kártya ki-be rakást próbálj meg.
2017. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hasznal :/
2017. jan. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!