Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Archos 45b neon készülékem...

Dante Cesare kérdése:

Archos 45b neon készülékem hogyan tudom hard resetelni?

Figyelt kérdés
Kez alol vettem a telot es ugy volt beallitva h gyari visszaallitanal a megadott google fiokbol visszaallit minden adatot. Ezt nem tudtam. Igy bekapcsolasnal keribaz emailt jelszot . Ezt a kettovel ezelotti tulaj nem adja meg. Bunko egyszeruen. Szoval idaig jut a telo. Menu semmi csak hivni lehet. A hangero+ bekapcs komboval egy kinai teszt menu vagy mi. Jon elo. Mit tehetnek. A telot a lanyomnak vettem ajandekkent 7 eves jatszani stb. es megigertem neki. ebben a szegenysegben meg jahh megegy vegy egy uj nahh. Szoval hogyan tom visszaallitani?

2017. jan. 4. 04:09
 1/4 Lájsz ***** válasza:
Ha esetleg valakit még érdekelne: Hang fel+bekap gomb egyszerre megnyom,majd mikor kijön az archos felirat,elenged. A hang le gombbal lemegy a legutolsó opcióra,majd hag fel 1-szer megnyom. A készülék újraindul,majd resetel,illetve utána betölti a rendszert. ha van google fiók a telefonodon kapcsold ki előtte,különben beleugrasz egy frp lock-ba,ami szintén nem enged be a készülékbe,csak ha ismered a google fiókod email címét,illetve a hozzá tartozó jelszavad!
2017. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lájsz ***** válasza:
Ez csak a hard reset megoldása volt,a google fiók kilövése más történet,ha valakinek kell szóljon és dobok egy videó linket!
2017. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
engem érdekelne mert nalunk hiaba irjuk be a jelszot és az imél cimet nem enged tovabb
2017. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ebben a videóban megmutatják mi a megoldás :) hajrá!

https://www.youtube.com/watch?v=AHx9sS_KHGM

2018. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!