Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki könyörgök?

Crudy kérdése:

Valaki könyörgök?

Figyelt kérdés

Valaki segitsen vegre mert szet b©sz az ideg. Huawei p9 képernyofedveny problema. Nem tudom kikapcsolni, nem a massanger az, kepernyot piszkalo alkalmazasom nincsen.


Koszonom a segitseget ha lesz.



2017. jan. 4. 19:09
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia.

Sajna nem értek hozzá, de találtam pár linket, remélem segít valamicskét. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


[link]

2017. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom h elolvastad es meg utana is kerestel, aranyos vagy :) de sajnos ezeket mar enis megtalaltam es nem segitettek :(
2017. jan. 4. 20:26
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beállítások, fejlesztői lehetőségek, CPU használat mutatása, kiikszeled.
2017. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem más telóm van, de a képernyő fedvény kikapcsolást ugy oldom meg ,hogy mikor kéri hogy kapcsoljam ki, akkor bemegyek a beállításokba, ott az alkalmazásokba, alkalmazaskezelo, ott egyebek és rányomok h "más alkalmazások eltakarasara kepes elkalmazasok.,,


Nekem csak 3 alkalmazas szokott ott aktiv lenni: messenger,uzenetek, s note. Ezeket kikapcsolom, utana vissza megyek ahoz az apphoz, ami sirt nekem h kapcsoljam ki a fedvenyt, majd miutan oke lett minden, vissza megyek oda ahol az elobb voltam es vissza kapcsolom azt a 3 appot.


Messengernél pl ha kivan kapcsolva akkor nincsen az a kis felugro karika amiben az ismerosom latszik.


Mivel neked is androidod van ,igy a beallitasokban levo dolgainknak egyezni kell e téren.

Remelem tudtam segiteni

2017. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

A messenger okozza egyébként, ez előbb véletlenül rossz választ adtam, nem ide akartam írni.

Messenger buborékot le kell húzni.

2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egy másik megoldás:

[link]

2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2# a cpu hasznalat mutatasa be se volt kapcsolva, igy nem tudom kikapcsolni.


3# a mas telefon az teljesen mas lehetosegeket es megoldasokat eredmenyez. Amit leirtal aznalam sajnos nem mukodik. Nalam az alkalmazaskezelo nincs. A menum mashogy nez ki. Thx huawei.

2017. jan. 5. 05:19
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sajnálom,de minden telefonon kell lennie alkalmazáskezelőnek.

Milyen op.rendszered van?

Beállítások-alkalmazások?

2017. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Android 6.0


Alkamazaskezelom igazabol van, de ha jol tudom samsungban a kepernyofeletti megjelenest cakumpakk ki lehet kapcsolni. En odaig jutottam h alkalmazasok, konfiguralas, megjelenites mas alkalmazasok felett es ott nehany alkalmazasnal ezt ki tudom kapcsolni. Kikapcsoltam az osszeset de maradt a problema. A massangerrol en is talaltam videot. Leallitottam a massangert es meg mindig van gond.

Eddig is koszonom, meg valami otlet?

2017. jan. 5. 17:12
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Clean Mastered van?

Valakinek ez is okozott ilyen problémát.

2017. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!