Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom, hogy problémáim...

Honnan tudom, hogy problémáim vannak? (Csak hasznos válaszokat könyörgök)

Figyelt kérdés
Egy kicsit hosszú, de a lényeg az, hogy egy ideje füvet szívok, vagdosom magam, zugivó vagyok és eléggé stresszes és könnyen kijövök a sodromból. De miután láttam egy barátom problémáit, úgy érzem, ezek semmiségek az ő gondjaihoz képest. Páran azt mondják, hogy ezek is gondok, meg hogy beszéljek róluk, de szerintem ezek nem olyan nagy bajok, biztosan mások is csinálják ezeket.
2016. júl. 14. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezek hatalmas gondok.
2016. júl. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Innen. Most írtad le őket. Megijedtél attól, ahová juthatsz. Keress fel egy jó addiktológust.
2016. júl. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Addiktológus? Arra nem hinném, hogy szükség lenne. A füvet bármikor le tudom tenni és nem iszok minden nap. De azért köszi a tippet.
2016. júl. 15. 07:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Bp-i vagy? Tudok ajánlani egy remek pszichológust.
2016. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha le tudod tenni, akkor ne mondogasd, hanem tedd le!

Az alkoholistának is "vigasz" a heroinistára nézni, az ő baja ehhez képest "semmiség", de attól még neki is baja van.

Nyilván valami mögöttes lelki oka van annak, amit csinálsz, ezt kell felderíteni és kezdeni vele valamit.

2016. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lol, zugivó vagy, de nincs szükséged addiktológusra, mert a füvet le tudod tenni...

Mindhárom dolog amit említettél egy rossz megküzdési mechanizmus, amin ha változtatnál, sokkal jobb lehetne az életed. Nem az számít, hogy másoknak mennyivel rosszabb, nem az ő életüket éled. Inkább biztasd a barátodat is, hogy kérjen segítséget.

2016. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A füvet bármikor le tudom tenni és nem iszok minden nap"

No! Ez az, ami nem igaz. Minden narkós ezt mondja, azt belepusztul, de előtte tönkreteszi a családját is.

Én nem sajnállak. Vagy kimászol a szarból, vagy benne maradsz. Csak rajtad áll. Most még. Talán.

2016. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!