Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom nyom nélkül tönkret...

Hogy tudom nyom nélkül tönkretenni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Anya azt mondta, hogy vehetek újat miután ez tönkre megy. Már nagyon lassú és kb nem is lehet használni de tönkremenni nagyon nem akar. Beáztatnám vízbe de az túl feltűnő.

2017. jan. 5. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kíméld meg, használd még. Ne tedd tönkre azt amid van, azért hogy legyen egy másabb. Leginkább akkor érted ezt meg ha majd dolgozol és mindent magadnak veszel meg. Ne legyél ilyen.
2017. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
vagd foldhoz, s mondd azt hogy nyomtad a telefonod az utcan s egy csoves el akarta venni de te nem hagytad magad es dulakodtatok es vegul a foldre esett a telo es osszetort, aztan a csoves ideges lett szidkozodni kezdett majd jol megtaposta a telefont aztan elszaladt.
2017. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Rossz ötlet. Szüleid nagyot csalódnának benned... Miért kéne jobb telefon?
2017. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért "járna" neked új telefon, ha ezt sem becsülöd meg?

Képzeld, a szüleidnek dolgozniuk kell azért a pénzért, amin megveszik neked a telefont.

2017. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd a Dunába, te idióta. Akkor nem marad nyoma.
2017. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
menj el dolgozni, és akkor veszel új telefont, amikor akarsz, ennyire egyszerű, és azt talán meg is tudod majd becsülni.
2017. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazábol ezt is én vettem szval
2017. jan. 6. 06:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki ezt a kérdést? A sok hülyegyerek közt már ciki az iPhone 6?
2017. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okke. De milyen iphone 6?
2017. jan. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!