Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vernee Thor van olyan mint...

A Vernee Thor van olyan mint a galaxy s4?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudásban igen. Összeszerelési és anyag minőségben nem.
2017. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Kanyarban sincs.
2017. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Vernee Thor van. A teljesítményével, meg tudásával nincs gond, de az összeszerelése tényleg elég rossz. Kb fél éves a telefon de már recseg-ropog mindenhol. A hátlapja sem illeszkedik jól.
2017. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Tudásra jó, de kb fél évig használható. Nekem pár hónapja van meg, recseg az egész, még használom egy kicsit, aztán küldöm vissza garanciába és az újat eladom a fenébe, mert az a szerencsém, hogy az ujjlenyomat olvasó is bekrepált és azzal már vissza tudom küldeni.

Olcsó telefon, szóval amit a tudására gyúrtak, azt a minőségből vették el, ennyi pénzért nem lehet mindkettő jó.

2017. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy wz nem igaz. Én is az vettem észre, hogy az alja recseg, de aztán leszedtem a hátlapot és erősen próbáltam visszailleszteni és azóta nem recseg.
2017. jan. 6. 06:32
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
90%

Milyen értelemben? Tudás, teljesítmény tekintetében igen. Ma már a középkategória is elérte a 3 évvel ezelőtti csúcsteljesítményt. A minőség egy más kérdés, de úgy tudom (habár személyes tapasztalatom nincs), hogy ezzel suincs probléma. Természetesen egy alsóközépkategóriás tömeggyártott telefonnál nyilván nincsenek olyan szigorú követelmények, mint az abszolút presztizskérdésnek tekintett zászlóshajónál, de a jelenlegi ipari szabványok betartása esetén ezzel alapvetően nem szokott gond lenni.

Ami viszont lényeges lehet, hogy az SGS4-et a világ legjobb telefonjának szánta a gyártó, így mindent belepakolt, ami szem-szájnak ingere, a legapróbb részletekig odafigyelt mindenre mind a hardver, mind a szoftver terén. Egy olcsó, tömeggyártott alsóközép telefon esetén ez nincs így. Kiforrott, szabványos, könnyen elérhető komponensekből áll össze a legfrissebb fejlesztések helyett. korrekt, megbízható készülékeket lehet így előállítani, azonban hiányzik belőlük az a plusz, ami a csúcskategóriát megkülönbözteti a többitől...

2017. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég rossz minőségű. Recsgeg-ropog, ismerek olyat akinek eltört a zsebében. Az Oppo A57 viszont jobb a Samsung Galaxy S4-nél és a minőségével sincs gond.
2017. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálam is recsegett, aztán rátettem normálisan a hátlapot és nem recseg. Na, akkor nálam miért is nem recseg? Mert én jók rajtam vissza a hátlapot. Ennyit erről. Én most csak a teljesítményre voltam kíváncsi, nem arra hogy hogyan köttök bele az összeszerelésbe. Köszike!
2017. jan. 6. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem h mit érteszbteljesítmény alatt.
2017. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9:

Ha megszólaltál volna, bölcs maradtál volna...

2017. jan. 6. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!