Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70ezer forint körül lehet...

70ezer forint körül lehet venni valami normális telefont? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 3 Qualcom Edition 66.000 Ft körül, vagy Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon Edition 53.000 körül, Huawei P8 Lite 60.000 körül. Ezeket ajánlanám, nem kell félned tőlük, bár kínai telefonok de megbízható mindkét gyártó, én most épp egy Redmi note 3 Qualcom-ot nyúzok és 100 százalékban elégedett vagyok vele mind szoftveresen, mind hardveresen.
2016. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
88-tól már vehetsz iphone 5S-t. Ha normálist akarsz persze.
2016. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek a xiaomik elég rondák a kapacitív gombjukkal, a huaweiben meg valami szar soc van :/
2016. nov. 6. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális telefonra gondoltam, nem iphonera...
2016. nov. 6. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
igen 1 huawei p9 lite telefonnal már nem járnál rosszúl egyébként igencsak jo... de ha már márka én sony párti vagyok és már most 100 ezerért hozzá lehet jutni 1 sony z5 telóhoz akkor inkább rakj még félre és vedd meg azt :)
2016. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet annyiért z5 öt venni?
2016. nov. 6. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a Windows, akkor a Lumia 640/ 60XL-t ajánlanám
2016. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iphone normalis telefon, de ha hulye vagy es mrgszolod akkor vegyel null presztizsu, dagvany kinezetu, olcso kinait, nagyon komolynak fogsz tunni vele munkahelyeden, vagy tarsasagban, ahogy eloveszel egy hatalmas ocsmany okadek sz.r tepsit, amin markajelzes sincs. Elhiszem, hogy sokan nem a markaval foglalkoznak, meg nem menozni valo a telefon, de adjatok mar magatokra annyira, hogy mindenbol a magas statuszt veszitek. Mindenbol sokkal jobban mutat a neves cucc.
2016. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iphone-t felejtsd el. Ha nem bízol az egyik legjobb márkákban (Xiaomi) akkor tényleg p9 Lite.
2016. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!