Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont kerjek 100 ezer ft alatt?

Figyelt kérdés
Most ebben az evben fogok leballagni. Es a szuleim azt mondtak hogy nezzek ki egy telefont amit kerek ballagasomra ajandeknak. Nekem most egy samsung galaxy core prime lte telefonom van ami mar lassan 2 eves. Nem laggol szo szerint kutya baja. Nagyin szeretem ezert is de ha en uj telot kapok ez a tesome lesz. Na szoval az lenne a kerdesem hogy jovval 100 ezer ft alatt milyen telefonokra gondoltok ami akar 3 ev utan is teszi a a dolgot?? Max 70 ezer ft - ra gondoltam. Samsung galaxy s4-rol mi a velemenyetek? Iphone telefont nem akarok venni szoval inkabb csak androidos telefonok nevet varom!
2017. jan. 7. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
iphone 5s
2017. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oneplus One
2017. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Galaxy S4 nem fog 3 évet kibírni. Sőt egyik Samsung se.

A szavazatomat pedig énis a oneplus széria mellé tenném le.

2017. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha még bírja a telefonod, akkor még gyűjts ehhez a százezerhez, és várj a következő oneplus-ra, és azt vedd meg. Garantálom nem fogsz csalódni!!! (Talán lentebb nyomja a One+3T árát is az új készülék, és akkor talán pár ezer forintos ráfizetéssel kijön.) Biztos, hogy 3-4 évig elég lesz.
2017. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy Galaxy A5 2016, de at addigra már kicsit elavult lesz, az A5 2017 meg drága lesz. Szóval szerintem Sony Xperia X, mert eléggé jó és designos is. Erős processzor, 32GB tárhely, és bővíthető tárhely, ami manapság már nem megszokott. Újjlenyomat olvasó is van, kamera elég jó, játékot jól viszi, nem nagyon melegszik. Az S4 szerintem meg már nagyon nem állja meg a helyét 2017-ben, és 2020-ig meg már minden baja lesz... Van még egy jó választás, a Samsung Galaxy C5 32GB, az is egy csodás telefon viszont nehéz rá tokot találni. Bármelyiket veszed, én ajánlok hozzá egy XPROtector Tempered Glass üvegfóliát, mert nagy jól védi a telefont és ezerszer jobb mint az 1500 forintos nevenincs üvegfólia.
2017. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
A legjobb kategóriás telefonok a Samsung illetve a Sony akárki akarmit mond,nekem volt pár fajta telefonom,tudtam különbséget tenni,a Samsung az a fajta telefon amiben az alsó és közép kategoria is nagyon jól szuperál és strapabíró, ha garanciásan hozod ki akkor meg 2 évig ugyebár senkit nem érdekel mi baja lesz,az A és a J széria szerintem nem rossz,de akár egy S5 is teszi a dolgát a mai napig.A Sony alsó kategórián is veri a Samsungot,például már egy Z1 ami elég régi az is elég sokat tud a mai napig viszont törékenyebbek bármelyik telefonnal elég veszélyes, a legtöbb vízálló ami azzal jár hogy a plexi és a kijelző csak együtt cserélhető tehát nagyon húzós az ára és erre a garancia nem szól,csak a biztosítás.Lg-t semmiképp ne vegyél,ezt az egyet meg nagyon ajánlom.
2017. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oneplus 3T, ha tudsz rá kicsit többet költeni.
2017. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vernee Apollo se rossz.
2017. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vernee Apollo Lite, vagy pedig Xiaomi Redmi Note 4
2017. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a Vernee Apollot veszed, ne a Lite verziót válaszd, hanem a simát, az erősebb

[link]

2017. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!