Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Marshmallow probléma,...

Android Marshmallow probléma, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megkaptam az új telefonomat, ez egy Lg G5, amelyen Android 6.01 fut. Semmilyen hibát nem észleltem rajta, kivéve, hogy az internetről ingyenesen letöltött,eredetileg a Play Áruházban fizetős játékok,alkalmazások folyamatosan crashelnek.Úgy olvastam, hogy ez nem csak az én problémám, és a kérdésem az lenne, hogy mit lehetne ez ellen tenni? (Biztos, hogy nem én rontok el valamit, mert az előző ezskközömnél régebbi android verziónál nem jelentekzik ez a probléma.) A válaszaitokat előre is köszönöm!
2017. jan. 7. 16:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A crash alatt azt értem, hogy el sem indulnak, azt írja, hogy a működésük leállt.
2017. jan. 7. 16:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, úgyszintén marshmallow. Ha jól sejtem az sd-re zelepítéssel van a gobd, újraindítás után jó lesz. Amúgy nem tudom miért van...
2017. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Neked is úgy van, hogy két lehetőség van, az ok és a jelentés, de csak eltűnik a felirat, bármelyikre is nyomsz?
2017. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez van 2. kommentelő. De nekem nincsen sd kártyám, 32gb belső tárhely nekem bőven elég, szóval nem telepíthettem oda. Ebben az esetben is lehet megoldás ha újraindítom?
2017. jan. 7. 17:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2017. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Viszont az sem megoldás, hogy megtetszik egy játék, letöltöd, újra

indítod, hogy működjön, aztán megtetszik mégegy, akkor megint újra kell indítani...

2017. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 adamperlaki ***** válasza:
Nekem ilyen probléma nem jelentkezett, de már kijött rá a Nougat (7.0) verzió is, hátha segít a frissítés.
2017. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

"Háttérben marad


A védelemmel kapcsolatos újítások igen fontos része, hogy a rendszer biztonsági frissítései ezentúl észrevétlenül, a háttérben fognak települni, és nem kell majd perceken át várni, mint most, hogy az általunk telepített appok egy újraindítás után optimalizálódjanak."

2017. jan. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam lefrissíteni, de azt írja, hogy naprakész a szoftver. Valamint azt olvastam, hogy g5-re február környékén érkezik.
2017. jan. 8. 10:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Emellett sajnos nekem az újraindításos módszer sem jött be.
2017. jan. 8. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!