Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia XA vagy Iphone 5S?

Sony Xperia XA vagy Iphone 5S?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék telefont venni és eddig a pontig nem akartam mást csak egy Iphone 5S-t. Jelenleg Windowsos telefonom van, amit szeretek, de zavar, hogy az Áruházban nagyon sok alkalmazás nem elérhető. Szóval Iphone 5S telefont szeretnék, nagy vágyam volt, mert tetszik, hogy nem az a tégla telefon, nagyon szép a formája, szép képeket csinál. Szóval eddig szóba sem jöhetett nálam másik telefon, mivel az Androidos telefonok egyszerűen taszítanak. Maga az Android rendszer az ami nem tetszik.

Most viszont találtam a Sony Xperia XA telefont, ami nagyon megtetszett, főleg a Lime színű készülék. Olvastam kritikákat mindkét telefonról, néztem videókat képeket, de mégis nehéz a választás. És mivel most sikerült gyűjtenem annyi pénzt, hogy telefont vegyek, így nem akarom elkapkodni, mert ki tudja, hogy mikor lesz ennyi pénzem egy telefonra.

Iphone 5S: -mindig szerettem volna ezt a telefont

-sajnos a fehér készülék nem tetszik, igy csak a fekete jöhet szóba, ami nem túl lányos (bár egy tokkal ez is megoldható)

-remek az áruháza, sok minden elérhető

-egy kezes telefon

Sony:- nagyon megtetszett a Lime készülék, kicsit csajos is a színe, nem a szokásos fehér,fekete,rose gold

- Androidos, amivel nem tudom, hogy meg tudok e barátkozni

- nagy képernyő, ami tetszik és jobb is emiatt, mint az Iphone, de éppen ezért kétkezes a telefon, és azokat nem nagyon szeretem

Szóval nem tudom melyik legyen? Egy kis segítség jól jönne?


2017. jan. 8. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Iphone! Nekem is az van, és semmi rosszat nem tudok róla mondani. Bár nekem a 6-os van meg belőle, de a barátnőmnek 5S és imádja! Semmi pénzért nem váltana ő sem vissza andoridra
2017. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint imádom a Sonyt de most komolyan? Ne egy Flagship telefont akarj összehasonlítani egy mid-range-el. Az iPhoneban újjlenyomat olvasó is van, viszont szerintem az android stabilabb és nem lehet feloldani ilyen könnyen annak aki nem tudja a kódot. Az iPhone 5s-t inkább a Samsung Galaxy A5 2016-al vagy a Sony Xperia X-el hasonlítsd össze. Igaz, az X drágább 20 ezerrel de ugyan ez a helyzet az iPhone - XA-nál is. Szóval szerintem ha nagyon nem akarsz Samsungot akkor 5s, ha pedig szánsz rá még 20k-t akkor Xperia X. Viszont akármelyiket veszed, egy XPROtectort vegyél rá (a Tempered Glass-t) mert az nagyon jól védi.
2017. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!