Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play probléma?

Google play probléma?

Figyelt kérdés

A telefonomon beléptünk egyszer a google playbe, majd utána egy jó ideig nem volt használva. Valamiért ez után, nem engedett letölteni a telefonnal. Ez után, sikerült nagy nehezen egy másik google fiókkal belépni, ám az a fiók törölve lett - úgy, hogy akkor még a google playbe be voltunk lépve vele.

Most kéri a jelszót - a már nem létező fiókhoz, és a telefon folyamatosan egy kis 3szöggel, és felkiáltó jellel jelzi, hogy valami nem oké.

Hogyan tudnánk ezt a problémát megoldani? Esetleg hogyan lehet kijelentkezni így a google fiókból? Mi lehet a megoldás?

Szóval összességében: Hogyan tudok kijelentkezni egy olyan google fiókból a google play-en, ami már törölve lett, és se belépni, se kijelentkezni nem tudunk?



2017. jan. 8. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a telefonról törölve is lett a jelszó meg az email, attól még nem törlődik a fiók az interneten. Egy másik eszközzel ( pc) és a helyes adatokkal be kell lépni a fiókba, és ott megtenni amit kell.
2017. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
maga a fiók lett törölve. Nem a telefonból, hanem a gmail fk, amin be voltam jelentkezve a telefonon keresztül a google playbe. Csak mielőtt onnan kiléptem volna, az előtt töröltem a fiókot, és jelenleg nem enged kilépni, és nem enged más fiókba belépni sem a google play.
2017. jan. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!