Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont akarok venni,3G...

Új telefont akarok venni,3G elég nekem?

Figyelt kérdés

Szemezek egy telefonnal, ami az alapvető paramétereiben jó volna, az egyetlen hiányossága, hogy nem tud 3G-t. Mik a tapasztalatok mostanában, elég az embernek a 3G kapcsolat? Olyat is olvastam, hogy lassan esetleg megszűnnek majd a 3G hálózatok.

Talán a WhatsApp lehet az egyetlen létfontosságú app, ami talán többet eszik, amúgy vieókat/más streamelt tartalamat csak wifi közelben nézek. Ha jól értem, normál böngészésre elegendő, itt ami felmerült bennem az a whatsapp és az, hogy vajon hány évig lesz még 3G?



2017. jan. 9. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

3G-t még a régi Nokiák is tudnak, mint az E52. Szóval milyen telefon ez, hogy nem tud 3G-t?


Ha esetleg arra gondoltál, hogy 4G-t nem tud (ami hihetőbb): a net 3G-vel is megy, de ne számíts nagy sebességekre.


És természetesen valódi véleményt akkor tudsz kapni, ha elárulod, mit is akarsz venni.

2017. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!