Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy iPhone 6s?

Honor 8 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Áprilisban szeretnék új telefont venni es nemtudom eldonteni hogy melyik érné meg jobban.

Szóval először is minomum 2 évre szeretnék telefont vásárolni, szoval fontos lenne hogy ne romoljon el, vagy gyenguljon le az aksija nagyon már egy év után. Hát igazság szerint hiaba tudom hogy ez elég felszínes dolog de egy iPhone azért még is csak egy iPhone, nem pedig egy honor márka amit alig ismernek hiába egy elég jó készülék.

Nekem a legfontosabb a telefonban a kamera es ebben szerintem mindkét készülék a topon van bár azért a honor 8 első kameráját nem tudom hogy elég jó e, pedog az egy fontos tényező szóval ha tapasztalatokat irnatok Vagy ilyesmi nagyon megkoszonném. És hát még ugye az ára. A Honor 8-at kB 100ezerért tudnám megvenni, az IPhone 6s-et pedig 160ezerért. szerintetek melyik érné meg jobban?

Szóval legfőképp az érdekel hogy 2 évig melyik bíná jobban meg hogy melyik érné meg jobban



2017. jan. 9. 18:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
13%

iPhone 6s árából kijön egy Oneplus 3, az jobb.

[link]

2017. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
11%
Nem szeretnék ilyen ismeretlen márkájú telefont. (lehet hogy sok mindenkinek ez huyleség de nekem számít, es oszinten sajnos a tarsadalomban eleg sok mindenki itel ez alapján)
2017. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
10%
Szovak én a kérdező helyében az iphonet választanám
2017. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is így vagyok mint az előző válaszoló hogy inkabb az IPhone felé hajlok, de ha a honoron lenne egy iPhone jel valoszinu az lenne.De sajnos a mai tasradalomban ez tenyleg szamit főleg tizenévesek között.
2017. jan. 9. 18:57
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Mint írtam, az Oneplus olcsóbb, és jobb is. Ezért nem éri meg az iPhone. Minek vegyen valaki iPhone-t, ha kap olcsóbbért egy jobb telefont?
2017. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
Az a gond, hogy megveszed, mert "félsz" a többiektől, hogy esetleg lenéznek, ha nem iPhone-od van, de legközelebb meg lehet te fogsz lenézni mást, mert nem olyan telefonja van. A többiek is így kezdték, csak vettek egy telefont, hogy megfeleljenek másoknak, most meg már nekik kell megfelelnie a többieknek.
2017. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
1-esnek! ha nem akar honor 8 at /mert hogy alig ismerik az emberek ezt a márkát/ pedig több száz üzletben árulják! Akkor szerinted vesz egy olyan telefont amit kb. 1 helyen lehet kapni magyarországon!?
2017. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Az Oneplus 3ban az idei csúcshardver van benne, azért kevés helyen kapni, mert nem rég dobták piacra. Értelmes ember nem még itt is a megfelelést nézi, hanem vesz egy jó telefont. Sajnos odáig fajult a világ, hogy a telefonját, a haját/kinézetét, ruháját is csak azért úgy hordja, hogy megfeleljes másoknak. Magadnak felelj meg, ne másoknak, annak nincs értelme.
2017. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én magasról leszarom, ha valaki lenéz, mert nem iPhoneom van. Az legyen az ő hondja, hogy idáig süllyed.
2017. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ezt értem, de hidd el a kérdezőt nem tudod meggyőzni ilyennel! Osztálytársai szemében nem lesz attól menő hogy van egy olyan telefonja amit senki nem ismer, hiába jobb telefon az one plus! Igaz én nem mai gyerek vagyok már, de tudom hogy megy ez a fiatalok körében
2017. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!