Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy iPhone 6s?

Honor 8 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Áprilisban szeretnék új telefont venni es nemtudom eldonteni hogy melyik érné meg jobban.

Szóval először is minomum 2 évre szeretnék telefont vásárolni, szoval fontos lenne hogy ne romoljon el, vagy gyenguljon le az aksija nagyon már egy év után. Hát igazság szerint hiaba tudom hogy ez elég felszínes dolog de egy iPhone azért még is csak egy iPhone, nem pedig egy honor márka amit alig ismernek hiába egy elég jó készülék.

Nekem a legfontosabb a telefonban a kamera es ebben szerintem mindkét készülék a topon van bár azért a honor 8 első kameráját nem tudom hogy elég jó e, pedog az egy fontos tényező szóval ha tapasztalatokat irnatok Vagy ilyesmi nagyon megkoszonném. És hát még ugye az ára. A Honor 8-at kB 100ezerért tudnám megvenni, az IPhone 6s-et pedig 160ezerért. szerintetek melyik érné meg jobban?

Szóval legfőképp az érdekel hogy 2 évig melyik bíná jobban meg hogy melyik érné meg jobban



2017. jan. 9. 18:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%

xD

mondjátok már el,hogy a OnePlus 3 vagy bármelyik,miben is jobb mint az iPhone?

iPhone 7 sebességtesztben alázza az összeset jelenleg.több mint 1 percet ver a samsung galaxy s7 edge-re is(ha kell,linkelek youtube videót).

szóval sebességben élenjáró.

ha iOS rendszer kell,akkor iPhone,ez egyértelmű.

Ha androidot szereted,akkor pedig én a helyedbe vagy Sonyt vagy Nexust választanék.Nexuson pure android van,ami,már ha lehet androidra ilyet mondani, a "legjobb".


Ha meg iPhonet veszel,ne azért vedd mert menőzni akarsz vele,hanem mert szereted.Ha meg androidot veszel,szard le a sok köcsög iPhoneost,aki kikunyerálja apucitól meg anyucitól a legújabb iPhonet.


én 3 hétig használtam galaxy s7 edget,és microlaggokkal találkoztam,elég sokkal.Alkalmazások elég sűrűn omlanak össze,szóval 3 hét után bukóval eladtam,és visszaváltottam egy iPhone 7 128gb telefonra.Emellett van iPad Air 2 128gb és MacBook Air 2016-os gépem is.Ezeket nem azért írom, hogy felvágjak mert nem érdekel.Csupán azért,mert az Apple ökoszisztémája egyedülálló szerintem,és a legjobban működik össze az iphone,ipad és a mac.


Én a helyedbe meggondolnám, hogy melyik rendszer jön be.

Gyorsaságot hagyd,ha nem méregetni akarod stopperórával akkor mindegyik jó lesz.Az más kérdés hogy az iOS-t tovább támogatják,tovább kap frissítést, és az android meg 1-1.5 év múlva már bőven belassul és megszűnik a támogatottság.


Ha van kérdésed,nyugodtan írj.

2017. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Az iPhone is androidos? Vagy így összességében mik a főbb különbségek az android és az ios között?
2017. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
Iphone 7 rohadtul nem veri még sebességben a OnePlus3T-t... Tudatlan majom.... Tudod ki vesz Sony-t ember... Aki hülye
2017. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%

#21-es

1. A iPhone 7 rohadtul nem veri meg a OnePlus3T-t (mert jelenleg csak ezt lehet kapni)

2. A OnePlus3T-n is pure Android van akárcsak a Nexuson.

3. A csúcsmodelleket 2 évig biztosan támogatják, de sok esetben még tovább is.

4. Mi értelme van, hogy kb. 3-4 évig támogatja az Apple az iPhonet ha a 3. évben már olyan laggos lesz, hogy nem lehet pár alkalmazást megnyitni?


A kérdező kérdésére válaszolva én a Honor 8-at választanám a kettő közül. 6S még/már nem éri meg, majd talán 1 év múlva lemegy az ára kb.5S

2017. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
szintjére. Talán akkor érné meg.
2017. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"De sajnos a mai tasradalomban ez tenyleg szamit főleg tizenévesek között."


És kit érdekel, hogy mit gondol a társadalom? Azt csináld, amit te akarsz, ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad, ne akarj senkinek sem megfelelni.


Egyébként nekem Honor 8-am van és csak ajánlani tudom, talán az egyetlen hátránya a videófelvétel (de nálam ez nem volt szempont.) de ezt leszámítva tökéletes, és a processzora (Kirin 950) az egyik leggyorsabb, gyorsan is hoz be mindent, #21-es is nem tudom milyen alázásról beszél az iphone 7-el amikor...

[link]

a honor 8 az alap alkalmazásokat, amiket 90%-ban használnak az emberek, gyorsabban hozza be, az iphone csak a játékokban meg a (valós használat szempontjából jelentéktelen) benchmark pontszámokban jobb csak, és kétszer annyiba kerül a honor 8 hoz képest...


A szelfi kamerája szerintem szintén jó, de nézhetsz youtube-on is teszteket, és azok alapján eldöntheted, hogy mennyire felelne meg neked.


Frissítések meg 2 évig fognak jönni, utána egyébként szerintem nincs is értelme, mert csak belassítja telefonokat (akár androidos, akár iOS-es)


Viszont tokot, meg üvegfóliát érdemes rá venni, mert csúszós (de ezek más telefonokra is javallottak szerintem, ha vigyázni akar rá az ember)


Egyébként ha már "presztízskérdés", én szívesebben veszem elő a sötétkék színű Honor 8-amat, mintha mondjuk egy tucat iphone-t kellene a kezembe vennem.

2017. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21- na linkelj
2017. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, igazából ez a két telefon nálam a lehetséges opció. Ha bármennyit ki tudnék adni telefonra valoszinu iphonet vennék, de pont emiatt lenne jobb a honor 8 mert olcsóbb. Még nem dontottem el véglegesen de vaolszinu a honor lesz mert iphonebol csak 16GB ost tundék venni és az nem elég tárhely, a honoron meg van boven. ugy gondolom hogy nem én fogom megváltoztatni a társadalmat, es sajnos figyelembe is veszem hogy mit gondolnak rolam az emberek ezert orultem volna jobban egy iphonenak,de eludom viselni a honort is. Annál az első kamerájától félek egyedul, hogy nem olyan jok a fények vagy a minoseg mert ez minden telefonon mahogy van hiába papíron 8mp-eles, de még van időm eldönteni, addig is koszonom a válaszokat
2017. jan. 15. 18:58
 30/32 anonim ***** válasza:

28-as


[link]


Tessék.Ennyi a nagySamsung Galax S7 egy 6S Plus ellen.akkor egy i7 földbe döngöli.

Most frissen megjelent antutu benchmarkon a toplistán a Samsung rajta sincs😂Azért ez elég vicces szerintem.

2017. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!