Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy iPhone 6s?

Honor 8 vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

Áprilisban szeretnék új telefont venni es nemtudom eldonteni hogy melyik érné meg jobban.

Szóval először is minomum 2 évre szeretnék telefont vásárolni, szoval fontos lenne hogy ne romoljon el, vagy gyenguljon le az aksija nagyon már egy év után. Hát igazság szerint hiaba tudom hogy ez elég felszínes dolog de egy iPhone azért még is csak egy iPhone, nem pedig egy honor márka amit alig ismernek hiába egy elég jó készülék.

Nekem a legfontosabb a telefonban a kamera es ebben szerintem mindkét készülék a topon van bár azért a honor 8 első kameráját nem tudom hogy elég jó e, pedog az egy fontos tényező szóval ha tapasztalatokat irnatok Vagy ilyesmi nagyon megkoszonném. És hát még ugye az ára. A Honor 8-at kB 100ezerért tudnám megvenni, az IPhone 6s-et pedig 160ezerért. szerintetek melyik érné meg jobban?

Szóval legfőképp az érdekel hogy 2 évig melyik bíná jobban meg hogy melyik érné meg jobban



2017. jan. 9. 18:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%

akkor vegyél egy s7 edget, az jó is meg verheted rá a f..od is, hogy te mekkora jani vagy a 180k-s telfonnal..

nekem ilyen van, de elhiheted, hogy semmivel nem érsz tőle majd többet, mintha lenne egy 30ezres bármi telefonod.

2017. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Honor 8 helyett a teljes tudású Huawei p9-et ajánlom. (Iphone 6s árban van, márkás, többet tud mint a Honor8)


Honor 8 hátránya: Üveg hátlap, karcolódik, csúszik.

Az előlap nem gorilla glass!! Karcolódik, törhet.

Nagyon-nagyon sokat filóztam rajta én is majdnem megvettem.


IPhone 6s tulajdonságait nem ismerem, de a honor8-at sokat nézegettem. Honor8 = butított Huawei P9


OFF:

Minap állok a BestByte-ba és a telefonoknál nagy lelkesen magyarázza egy srác a párjának a kézben tartott telefon tulajdonságait, hogy melyik mit tud, mekkora, milyen sim, meg mennyi memória, meg akku van benne.

Egy perc után megszólal a csaj:

- És akkor ez most IPhone??

:-)


Egy szó mint száz:

A kis csajszinak tök mindegy volt mit tud, a lényeg hogy Iphone legyen..

2017. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

De Istenem... Ne legyetek ilyen hülyék... Kérdező, te se lehetsz ilyen. Ha van eszed, nem azért veszed, hogy menő legyél! Sőt, ha csak menőzésre kell és az én gyerekem lennél, nem is vennék neked telefont!

Az Oneplus a legjobb, ha van eszed, akkor azt veszed. További szép napot!

2017. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
De azért még annyit hozzáfűznék, hogy a helyedben az ilyen embereket kerülném. Aki nem fogad el, ha nem iPhone-od van, az nem a barátod.
2017. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az iPhone 6s jobb, nekem is az van, egyik barátnőmnek Honor 8, tehát nem úgy mondom ezt, hogy a másikról nem tudok semmit.
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%
Az még hagyján hogy a csajok csak annyit tudnak mondani hogy Iphone.. De hogy a srácok... Na ez ami nagyon gáz.
2017. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lettem lepontozva, mikor csak a kérdezőnek válaszoltam.

15-ös vagyok.

2017. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Aki nagyon erőlködik a one plus3 al kapcsolatban annak sok szeretettel küldöm ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=P3kTDeHUk4Q

egyébként hülyeség összehasonlítani a kettőt még csak nem is egy árkategória, de én a helyedben márkásabb cuccot vennék pl sony, samsung de egyébként nyilván az iphone a legerősebb a telefonok közül( mármint a 6s-től felfele)

DE a kamerája nem alegjobb a 6S-nek a one plus3 odaveri meg az s7 is de ettől eltekintve minőségben az iphone szerintem a legjobb. bár kinek mi. nekem 4 éves iphone 5-öm van és 1-2 helyen kopott le a festék és ennyi

2017. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy szólok, hogy nem egy videóból fogod megtudni, hogy az Oneplus jobb, hanem abból, ha használod.
2017. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Miért lettem lepontozva? Talán a barátai???

2017. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!