Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonra melyik a...

Android telefonra melyik a legjobb ingyenes gyalogos GPS navigátor?

Figyelt kérdés
Xiaomi MI 5-ös telefonom van, de sajnos még jelenleg nem értek hozzá annyira, mivel ez az első okostelefonom (eddig nyomógombos telókat használtam). Viszont jó volna egy olyan ingyenes GPS alkalmazás, ami gyalogosként tudna jól navigálni. Érdekelne hogy ki mit ajánlana.
2017. jan. 10. 16:01
 1/6 nemma ***** válasza:
Google Maps?
2017. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam legelőször, de sajnos az nem vált be. Olyan kéne ami direkt a gyalogosokra van optimalizálva.
2017. jan. 10. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Sygic!

Nagyon pontos és részletes, net nélkül is működik, csak nyílt terep és GPS kell hozzá.

[link]

2017. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én MAPS.ME-t használom jó ideje ilyen célra.


Letöltöd offline-ba a csomagot az alkalmazáson belül, és net nélkül is megy hibátlanul.

2017. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ment a zöld hüvelykujj.
2017. jan. 10. 18:36
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

MapsForge, OruxMaps, OsmAnd, esetleg Navitel...

Előnyük, hogy a TuHu túratérképeinek van mindegyikkel kompatibilis kimenete, így használhatod hozzájuk ezeket is...

2017. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!