Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s6-ról ill. Samsung...

Samsung s6-ról ill. Samsung s6 edge-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire èri mg az árát (hasznátan kb 70-90 ezer)

Meg ugy minden része(Ram, Rom, kamera, kijelző, üveg, hátlap, stb.stb)


2017. jan. 11. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: nagyon jó ár-érték arányu telefon. 32GB ROM elég, kb egy éve használom és 16GB szabad helyem van. A RAM-mal okosan gazdálkodik, minden gyorsan indul. Eddig egy alkalmazással sem találkoztam, ami megakadt volna a torkán. Játéktól kezdve a VR alkalmazásokon keresztül még a rövid videóvágásával is megbírkózik.


A kamerába nem tudok belekötni. A legújabb csúcstelefonoké (s7, iPhone 7 plus, Huawei P9) egy picivel jobb kamerával rendelkeznek, de már az S6-tal készített képekbe is nehéz belekötni. Még szürkületben is. Kamerázni tud FHD felbontásban 30/60 képkocka/másodperces képsűrűséggel, de akár QHD, vagy UHD felbontásban is. Van benne követés funkció, képstabilizálás, és egy csomó állítási lehetőség. Szóval fényképezésben, kamerázásban nagyon ott van. Kijelző nagyon gyönyörű, nagy pixelsűrűséggel. Ideális VR-ezéshez. A fényereje még akkor is bőven elegendő, ha egyenesen rásüt a nyári nap. Akkor is olvasható marad. És nagyon jól működik az automatikus fényerőállítás. Ha maxra állítod, de rásüt a nap, akkor még rátol egy 10-15%-ot. És ez a gyönyörű kijelző nem is nagy fogyasztású.


Az üveg hátlap és a fém keret nagyon nagyon prémium hatású, elegáns és jó kézbefogni. Nagyon vékony készülék. De azért célszerűbb vigyázni rá. Én bőr tokot használok, az megvédi, bár ront is a kinézetén, de ez van.


Az aksi jó. Sokan panaszkodnak rá, hogy kicsi, de nekem gyakran kibír 2 napot, és ha sokat nyúzom, egy napig akkor is húzza. A GPS erős benne, nagyon gyorsan talál műholdat, az ujjlenyomat olvasóval szintén elégedett vagyok, előfordult hogy nem oldotta fel elsőre, de miután betápláltam 2x ugyanazt az ujjam, ez a gond megoldódott.


Még egy személyes vélemény, nekem nem Edge van. Tetszik az Edge, de azon kívül hogy szép, és picivel nagyobb az akksi, nem sok előnye van. Gondold át, hogy megéri-e neked a plusz pénzt.


Ha kérdésed van, bátran tedd fel.


Üdv.

2017. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a minden rèszletet kimerítő választ

Ment a zöld hüvelykujj

2017. jan. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!