Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni 30 ezerért...

Megéri megvenni 30 ezerért egy iPhone 5c-t?

Figyelt kérdés

Ismerőstől venném, 30 ezerért odaadná, nincs hibája.

Hátlapja enyhén karcos, kijelző karcmentes. Kipróbáltam, és annak ellenére hogy 2 éves és nem volt soha akku cserélve benne (sőt javítva se volt soha) egész jól bírja egy töltéssel. Kb 1 napot bírt ki úgy hogy egész nap nyomkodtam.

Ilyen "extrák" : üvegfólia; tokok; gyári töltő; nem használt earpods; doboz&dokumentációk.


Tudom hogy kevés az a 8gb, de a mostani telóm is 8 gb-os és tökéletesen elférek rajta.

Amire használom az messenger, képek, 1-2 játék, és itt kb ki is merült a lista.


És még valami : Mennyire lányos/fiús/semleges a sárga szín?

A kérdés igazából arra irányulna, hogy a fentieket figyelembe véve megérné-e megvenni (2 évre kb.?)


2017. jan. 14. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerem a piaci árakat, körül kell nézni, hogy más mennyiért árulja, de alapabb dolgokra nem rossz az 5c



viszont a mérete csalóka. az iOS appok nagyobbak, mint akár a google akár a win volt, amivel gond nélkül elfértem 8gb-on, az ios-en már fáj 16-on, pedig nem vagyok egy app halmozó (és ugye itt sd kártya sincs, hogy legalább a fotókat, zenét rátehesd)

2017. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

Máshol 50 ezerért láttam, de ahhoz nem jár semmi a töltőn kívül.

Megkérdezhetem hogy ilyen alap appok mennyit foglalnak nálad? ha más nem akkor kb?


Amúgy hamarosan utazok és szeretnék sokat fotózni, és arra gondoltam, hogy lightningos memóriakártya olvasót beszereznék (500 ft kb - ebay xd ; vagy kérnék kölcsön ismerőstől) és arra lehet-e a képeket menteni közvetlen? Vagy ha nem, akkor arra gondoltam hogy a nap végén átmásolom arra a kártyára abban a 3 napban.

2017. jan. 14. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt soha akku cserélve benne (sőt javítva se volt soha)"

Már ne haragudj, de ez nem előny...

2017. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akitől veszem az is kb erre használja, csak neki tele van képekkel. Majdnem minden nap fotóz és az elmúlt 2 év rajta van. Ennek következménye volt hogy amikor szerett volna videózni kiírta hogy betelt, és kénytelen volt átmásolni gépre mindent.
2017. jan. 14. 16:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem előny, tájékoztatás képen írtam le, hogy ezt is bele lehessen számítani.
2017. jan. 14. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


ujan 70, szoval szerintem megeri

2017. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem, megveszem :)

Azt a 2 évet valószínűleg kibírja, utána meg használom amíg még lehet.

Amúgy azt nem tudja valaki hogy "otg"-n keresztül tud-e pendriveot, memóriakártyát kezelni? Mert ez azért még érdekelne :)


Köszi 1. és 3. válaszoló, ment a zöld pacsi :D

2017. jan. 15. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Az iphone általában nem otg kompatibilis, viszont léteznek külsö pendrivos megoldások.
2017. jan. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


iXpand

2017. jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

Most letöltöttem kb mindent ami kell nekem, és van még majdnem 3 gb elvileg ami szabad :)

2017. jan. 16. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!