Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni 30 ezerért...

Megéri megvenni 30 ezerért egy iPhone 5c-t?

Figyelt kérdés

Ismerőstől venném, 30 ezerért odaadná, nincs hibája.

Hátlapja enyhén karcos, kijelző karcmentes. Kipróbáltam, és annak ellenére hogy 2 éves és nem volt soha akku cserélve benne (sőt javítva se volt soha) egész jól bírja egy töltéssel. Kb 1 napot bírt ki úgy hogy egész nap nyomkodtam.

Ilyen "extrák" : üvegfólia; tokok; gyári töltő; nem használt earpods; doboz&dokumentációk.


Tudom hogy kevés az a 8gb, de a mostani telóm is 8 gb-os és tökéletesen elférek rajta.

Amire használom az messenger, képek, 1-2 játék, és itt kb ki is merült a lista.


És még valami : Mennyire lányos/fiús/semleges a sárga szín?

A kérdés igazából arra irányulna, hogy a fentieket figyelembe véve megérné-e megvenni (2 évre kb.?)


2017. jan. 14. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Idővel elkezd aztán "hízni". A facebook például pár hónap használat után felhízik 3GB-ra is. Ilyenkor le kell törölni az appot és újratenni, visszaáll 100MB-ra.
2017. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!