Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Brandon41 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb telefon, oneplus 3t vagy iPhone 6s?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 17:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
Milyen a véleményed a készülékről? Akkuidő? Gyorsaság? Akadozasok fordultak elő?
2017. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A telefon nagyon jó, nekem nagyon tetszik. Az aksi ideje ha nem használod akkor szerintem 2 napot simán kibír. Ha normálisan használod akkor a nap végén nem árt töltőre tenni. Ha nagyon sokat játszasz, akkor bizony gyorsan merül mint minden telefon. Maga a telefon nagyon gyors, bármilyen alkalmazást gyorsan megnyit, és egy szempillantás alatt tudsz az alkalmazások között váltani, ha rendesen figyelsz a telefonra és nem rakod teleminden féle kavartak akkor egyáltalán nem akadozik.( Letöltöttem egy vírusírtót meg hozzá egy teljesítmény növelős programot , aztán néhány nappal később lassúnak éreztem, fogtam letöröltem mind a kettőt és máris sokkal gyorsabb lett.
2017. febr. 27. 14:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, hisz mindkettő teljesen felesleges, sokszor még a teljesítményt is viszik magukkal.
2017. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Így pár hónap után változott vmit a teló minősége?
2017. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem, ugyanolyan villámgyors mint amikor megérkezett.
2017. máj. 31. 07:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Na és most 2018 tavaszán mi a helyzet?

Még megvan a oneplus?

2018. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze még mindig megvan, és szerintem egy jó ideig meg is lesz. A teló még mindig király, gyors megminden, Android 8.0-val megy kb tavaly november óta. Egyszer-kétszer volt az, hogy lefagyott a telefon, de gyorsan helyre jött. Lehet hogy a következő telefonom is oneplus lesz, de ez majd kiderül.
2018. ápr. 8. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!