Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone IOS10 tapasztalatok?

Iphone IOS10 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok olyat hogy IOS10-nél ha beállításokba bementek vagy más alakalmazásokba akkor 10-ből egyszer összecsúszik a fenti sáv. A kijelző felső részén ahol kiírja az időt meg a térerőt nekem arra ráteszi a vissza gombot és az összefolyik. Mit lehet tenni?

2017. jan. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
De ez igy volt az iOS9-ben is meg asszem akarmelyikben, nem?
2017. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de szerintem visszaviszem gariba mert van 3-4 dolog ami nem jó rajta. a legbosszantóbb az amikor lefagy nem egyszer egymás után. Szerintem ez nem normális.
2017. jan. 17. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem összefolyás...ios10 óta ilyen, ha egyik app-ból lépsz át közvetlen a másikba. Ezért nem fogják cserélni az tuti.
2017. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
huhh... én nem arról beszélek persze értem mire gondolsz, de akkor haggyuk
2017. jan. 17. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
iOS hibákért nem fognak semmit cserélni. Max azt mondják majd hogy jelentsd be a hibát vagy várd meg amíg kijavítják.
2017. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kijavítják?? Csak ez a telefon csinálja ezt a jelenséget. Mivel 7-es ezért IOS10 minden eddigi verziójával egyre rosszabb. Persze használható csak idegesít és valamiért időközben lefagy. Szerintem egy adott alkalmazás miatt fagy le de akkor ismerőseim hogyan tudják használni?
2017. jan. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!