Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-em van, és nagyon...

Iphone 5S-em van, és nagyon gyorsan merül, miközben alig csinálok rajta valamit. A minap abnormálisan gyorsan lemerült,70%-on volt, és hirtelen lement 40%-ra. Ilyenkor mi a teendő? Akkumulátorcsere mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én telefonomnak is volt hasonló problémája, igaz Samsungnál. Van ott egy bizonyos IC, ami rossz szokott lenni ilyenkor, de persze akkumulátorhiba is lehet, nálam viszont nem oldotta meg az akksicsere.

Töltötted nem eredeti iphonetöltővel is a telefonodat? Az szokta kinyírni általában a nagyobb/kisebb áramerősség miatt.. sajnos.. ha jól tudom legalábbis.. :/

2017. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amikor 30%ot esett a töltöttségi szint,kint voltál vagy bent?
2017. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok, egyébként maga az akkumulátor kb 5-10eFT, + munkadíj. Garancia nincs rajta?
2017. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az 5S-nek is megvan az az akksinyavalyája, mint a 6S-nek. Kár, pedig, le akartam a Honor 7-emet cserélni vissza iOS-rr. Hetesre meg gyűjtenem kell még :/
2017. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!