Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire eredetiek az alixpres...

Mennyire eredetiek az alixpressről rendelt mobilok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés ha pl rendelnék egy honor 6x-et amit a huawei gyárt ami egy kínai cég akkor erről a kínai oldalról egy eredeti hibátlan eszközt kapnék?

(ha van jobb oldal ahonnan rendeltetek akkor kérlek írjátok le)



2017. jan. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ugy tortenik reklamalsz es visszakapod a penzed leirod mi a baja feltoltesz kepet mert az alap es varsz
2017. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 18. 21:48
 3/7 Trevor. ***** válasza:
Nézd meg az eladó értékeléseit. Spemall, Tinydeal, Gearbest, Banggood.
2017. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hát ez furfangos kérdés, de garancia ott is van amúgy, csak kicsit nehezebb érvényesíteni.

Bár az ottani eladók jobb fejek, mint itthon, mert ezek az oldalak, ha nekik írsz, mert az eladóval nem tudsz megegyezni, akkor rögtön felszólítják, hogy tegyen valamit. Az értékelés az nagyon fontos ilyen esetben, érdemes erről tájékozódni mielőtt megveszed. Fizess paypal-al.

2017. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Alin nincs paypal, csak Alipay. Ebay-en és ami oldalakat írtam feljebb, ott tudsz Paypal-el is fizetni (tudtommal). Sőt, a Paypal évi 9300Ft-ig állja a visszapostát, ha gariztatni kéne.
2017. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyire részletesen nem ismerem a szabályokat. Aliexpressről nem szoktam rendelni, de gáz, ha paypal nincsen. Én Ebay-t használok, bár telefont nem rendeltem még onnan, de eddig minden rendben volt, volt reklamáció is, minden eladó pozitívan állt hozzá és napokon belül volt megoldás.
2017. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek!
2017. jan. 19. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!