Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE tapasztalatok,...

Iphone SE tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Akciós lett a teló a Media Markt-ban, a 16-os, jó vétel lehet?
2017. jan. 19. 15:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Csak ahol mondjuk venném, a 16-os akciós, a 64-es nem.


16-os meg épphogy jó lenne, most mint írtam, ha úgy vesszük semmi nem elég, értitek, gyártsanak 2-3 TB-os telefont, akkor az senki nem fogja megtölteni soha.


A 16-os akciós, az van jó árban.


Én mint telefont kérdeztem az SE-t.

2017. jan. 20. 16:50
 12/14 anonim ***** válasza:
#9 jól mondod, a 8-as volt az utolsó normális ios, azóta megy az apple lefele a lejtőn.
2017. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekem volt 5S csak odaadtam rokonnak, azon az volt, mi a baj az Ios 10-el? Ipad-emen Ios 10 van, mi a baj vele?


Ipad-emen nagyon jól fut, jó kis software, szerintem.

2017. jan. 20. 17:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy mi a baj vele csak te tudod észrevenni. Attól függ miket használsz ki benne. Én például állandóan online tévét nézek, azért vettem észre hogy sokszor elcsúszik a hang.
2017. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!