Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb: Huawey P9,...

Melyik lenne jobb: Huawey P9, vagy Samsung S7 edge?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni! Az eladó azt mondta nagyjából egyforma a teljesítmény, még a kamerájuk is egyforma! Vélemény, esetleg tapasztalat?

2017. jan. 20. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Vígül is igen majdnem egyforma a tulajdonságuk csak a samsung picit erősebb,

Pl.: felbontás, ram, kamera, esetèben,

Dönts kinèzet alapján amelyik neked szebb

2017. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az s7 edge azért pár fokkal jobb..

Hiába a dupla kamera(p9), jobb képet csinál az s7edge.

Ha hasonló áron kaphatnád meg, akkor s7edge, ha jóval olcsóbb, de jó telefont akarsz, akkor p9.

2017. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az S7 mindenben jobb.

Valóban,a kamera nem olyan jó mint ahogy mondták legalábbis nekem volt szerencsém kipróbálni de nem üti meg még az 5X szintjét se,az S7 meg azért még jobb képeket csinál...

Teljesítményben is,jobban egyben van,a kijelzője is szebb bár a P9 se csúnya.

2017. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

S7 edge és P9 Plus között gondolkodtam,P9 lett belőle,nem bántam meg. Dolgokat leírták a szakik..bár a P9 Plusban 4 gb ram van,super amoled kijelző,stb..

Viszont az edge kamerájától nem dobtam hátast,volt szerencsém összehasonlítani. Munkatársamnak edge van,nyonkodtam elég sokat,hát nem tudom. Persze ezzel nem azt mondom,hogy szr.

2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Huawei Mate 9-et ajánlanám inkább. Nézd meg mit is tud....
2017. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Mindenkinek ment a like, de akkor lenne még 1 kérdésem. A férjem azt mondta ne s7 edge-t vegyek, mert ilyen 250.000-től kezdődnek. Szóval akkor maradjon a p9 kissé labilis kamerájával, vagy ajánlottak samsung a7 telefont, az is praktikus. Valakinek vélemény?

2017. febr. 2. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

A P9 Plus-os vagyok.

A P9-nél maradj inkább. Nekem eddig nem sikerült homályos képet lőni vele.

A P9 mellett szól a 3+3+3-as garanciájuk is.


(Nekem pl jól jött,mert 1 hónap után sikerült betörnöm a kijelzőt,de így cserélték gariba.)

2017. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!