Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE-m csak bizonyos...

IPhone SE-m csak bizonyos esetekben játszik le hangot, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elég érdekes dolgot csinál a tegnap vásárolt iPhone SE-m. Még most ismerkedek az iOS-sal, szóval lehet valamit elnyomkodtam.

Ami történt:

Letöltöttem a Piano Tiles 2-t, működött, volt rajta hang külső hangszóróval.

YouTube szintén működödött, de az még mindig hibátlan.

Piano Tiles 2-t megpróbáltam fülessel, játszottam is. Fülesben minden jól szól, van egy SnapChat effekt is, ami mellé zene társul, ez is hibátlanul szól fülesben.

Külső hangszóróval azonban nem szól.

De nem a Hangerő van lehúzva, hiszen akkor a YT sem menne elvileg.

Amikor recordingolni kezdtem a PT2-t, volt hang külső hangszóróval, azonban a felvételen már nem hallatszódott. WTF? Fizikai képtelenségek tömkelege. Valami ötlet?


2017. jan. 22. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Oldalt a nmute gomb milyen állásban van?
2017. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És igen...tényleg ez volt a baj, én idióta meg szoftveres útra akartam terelni az ügyletet...:D

Köszi utólag is. Problem solved.

2017. jan. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!