Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális az, hogy ha...

Mennyire normális az, hogy ha közelebb kerülök valakihez, akkor bizonyos esetekben elkezdek undorodni tőle?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk esetében is van ilyen. Bár egyébként sem vagyok egy érzelgős típus, de ez szerintem nem oké.
2016. nov. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy közelebb kerülsz valakihez mind a ketten elkezditek levenni az arcaitokat. Mind a ketten egyre többet mutattok meg egymásnak magatokból.

Persze ilyenkor nem csak a jó tulajdonságokra derül fény a rosszakra is. De azért az undorodás szerintem is túlzás. Hány éves vagy?

2016. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És fiú.
2016. nov. 3. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon gátlásos vagy!
2016. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok. Írj példát elég nehéz így látatlanban elképzelni, hogy mire gondolsz.

Hogy érted az undorodást?

2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Például vegyünk egy lányt, aki nagyon szimpatikus. Elkezdem megismerni, közeledni felé. De amint megvan a közelség, úgy adott esetben furcsa érzésem lesz, olyan inkább hagyjon békén, és olyan kellemetlen.
2016. nov. 3. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben én is így vagyok. Persze az undorodást nem úgy kell elképzelni h ránézek valakire és elkap a hányinger (van mondjuk olyan is). Egyszerűen nem vágyok a társaságukra persze ha minden nap találkoznom kell vele (pl. osztálytárs) akkor úgy oldom h felszínesebb vagyok vele. De ahogy mondtam legtöbb esetben NEM mindig. Eddigi 17 évem alatt találtam 4 embert akit miután jobban megismertem jobban vágytam a társaságukra.
2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, és a túl nagy változás megijeszt, ezért akarod hogy "hagyjon békén", szeretnéd a régi életed vissza, és nem akarsz semmi mást. Persze ugyanakkor érdeklődsz is mások iránt ami egészséges, csak nem vagy felkészülve arra, hogy "felnőjj".
2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, azt hiszem sikerült a legjobban megfogalmaznod az általános lelkiállapotomat, érzéseimet!
2016. nov. 3. 19:50
 9/9 anonim válasza:
Vagy a pasikat kedveled...
2020. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!