Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100. 000 Ft alatt, melyik...

100. 000 Ft alatt, melyik okostelefonnak van a legjobb kamerája?

Figyelt kérdés

Szenzor és program alapján.

(sokat fotózó rokonomnak szánom, úgyhogy emiatt ez az első. Szelfi - nem elhanyagolható szempont nála).



2017. jan. 22. 19:06
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Nexus 5X.
2017. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Most nézem - eléggé jó telefon a LG Nexus 5X!

2017. jan. 22. 21:20
 3/6 Trevor. ***** válasza:
Nem rossz teló, nekem ilyenem van és a kamerájával meg vagyok elégedve, szép képeket lő (de nincs optikai képstabilizátor sajnos). Ár-érték arányban vannak jobb telefonok is.
2017. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
p9(igaz csak használtat kapsz ennyiért)
2017. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nexus 5X nél csak akkor rossz a stabilizáció, ha 4K ban veszel vele. Persze ez is elég nagy probléma, de a mai korban még nincs nagy igény a 4K -s felvételekre. Full HD -ban jobb a stabilizáció Nexus 5 nél.
2017. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huawei G8 - normális telefonból 100 alatt ennek a legjobb a kamerája, nézd csak meg a tesztfotókat a Mobilarénában!


Persze kamerában még szintén nagyon ütős a Sony Xperia M5 és az LG G4, viszont olvastam párszor az LG-nél a Quantum IPS kijelző megbízhatatlanságáról, illetve az Xperia M5 szoftveres problémáiról!

2017. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!