Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg vagy a Samsung jobb?

Lg vagy a Samsung jobb?

Figyelt kérdés
30 000-50 000 Ft között. Kimondott készüléket is írhattok akár.

2017. jan. 23. 17:53
 1/7 meszike91 ***** válasza:
43%

Xiaomi redmi 3s [link]


Teljesen megbízható márka. Telefonos körökben nagy elismertségnek örvend és sokkal jobb az ennyiért kapható samu/lg telefonoknál.

2017. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy picit hozzáteszel és Samsung Xcover 3.

Én két éve nyúzom a 2-est, de csak arra fogom cserélni ha eljön az ideje.

2017. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Xcovert csak akkor érdemes venni ha extrém körülmények közt dolgozol. A Samsungnak és az LG-nek is vannak jobb és rosszabb telefonjai.
2017. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 3s +1

Messze jobb, mint akármelyik LG vagy Samsung ebben az árkategóriában.

2017. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Messze jobb, mint akármelyik LG vagy Samsung ebben az árkategóriában."


Pont ez a gond: a kérdező egy értelmezhetetlen kérdést tesz fel, mert nem írja le, hogy mi a fontos tulajdonság számára egy telefonban.

Én pld. azért írtam az Xcovert, mert a telefonom nem használom netezésre ( csak nagyon ritkán, és csak egy- egy konkrét infó beszerzésére), de fontos a strapabíróság, a kezelhetőség, a navigáció és hogy ne kelljen naponta kétszer tölteni az aksit.

De van akinek a médialejátszás, van akinek a netes gyorsaság, van akinek az alkalmazások gyorsasága fontos.

2017. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyorsaságban, amelyik nem akadozik, ilyesmikre gondoltam. És többet neteznék rajta, illetve letöltött játékokkal játszanék.
2017. jan. 24. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Háát 30-50ezer között nem nagyon érdemes telót venni szerintem. Legalábbis a nagy gyártóktól nem. Valami kínai(bb) lehet hogy jobban beválna neked.
2017. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!