Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Huawei vagy...

Kozak David Zsolt kérdése:

Szerintetek Huawei vagy Samsung a jobb?

Figyelt kérdés
Nemtudok dönteni milyen telót vegyek huawei vagy samsungot mer ezt a kèt márkát nèztem csak szerintetek milyen fajtát vegyek ès milyen tipusút pl p8lite s6edge vagy milyet köszi elöre is a kommenteket
2017. jan. 22. 10:12
 1/8 anonim válasza:
77%
Huawei p8 lite olcsó,jó nekem is olyan van
2017. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Huawei Mate 9
2017. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nekem Huawei P8-asom van, az aksija harmat gyenge, az alkalmazások pedig folyamatosan lefagynak. Nekem többet nem kellene Huawei.
2017. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Relatív kinek melyik jön be.

Én kifejezetten nem vennék mai napig sem Samsungot.


Hogy miért?

-Optimalizálatlan rendszer

-Ár-érték arány


A mai napig nem zökkenőmentes a TouchWiz felület, mondom ezt úgy, hogy család, rokon, haveri körökben is van Samsung.

Legyen az egy A5, akár egy S7 edge is, nincs olyan hogy ne laggolna be akármilyen szituációban.


Hogy miért vennék?

-Számomra bejön a TouchWiz dizájn

-Telefon dizájn (S6-S7 edge)


A Huawei egy kiváló márka, talán egyetlen érvem volna rá, hogy miért nem vennék.

-Nem tetszik a rendszer dizájn. (olyan IOS alapú)


Tehát helyetted aligha tudnánk dönteni. Neked kell tudnod, kipróbálnod melyik jön be.

2017. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
76%

Kéne egy árkategória, amin belül nézelődsz. Aztán tudnod kell, hogy csak újat akarsz, vagy akár használt is jó, mindenképpen itthon akarod venni, kell-e magyar nyelv stb.


Így látatlanban azt mondanám, hogy Huawei, mert kevésbé túlárazott.

2017. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi hát 30000-50000-ig akkor huawei p8lite
2017. jan. 22. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
iPhone-osként azt mondom, ha egyszer vennék másfajta telefont az a Huawei lenne. Gyors, megbízgató és pofás kis cucc. Az én szempontomból igazából annyi hibája van, hogy androidot futtat nem iOS-t.
2017. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne vegyél huaweit!!!!!
2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!