Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.50ezerért Androidos...

Max.50ezerért Androidos telefon? Főleg olvasásra.

Figyelt kérdés

Kínai is jöhet (banggood, gearbest stb)

Telefonálni meg olvasni akarok rajta, utóbbihoz torrent is. 5-5,5 colos, gyors, minél frissebb Android.

Sajna a mostani kijelzője kezdi megadni magát, egy ponton nem akar nagyon érzékelni, ott, ahol lapozom a könyveket általában.


2017. jan. 23. 22:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
60%
Én egy xiaomi redmi note 3 pro 16 gbosat használok és lenyűgöz. Jelenleg legolcsóbban arany színben tudod megszerezni , 53000 plusz kiszállítás a supergamersen és két napon belül megjön. Van rajta olvasasra szánt funkció , amitől kicsit sargasabb lesz a képernyő , hogy ne bántsa a szemed és ne rontsa . Tényleg , nagyon ajánlom ! Hibátlan
2017. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

kösz, megnézem


amúgy az jutott eszembe, hogy lehet előszedem a régi nokiám és egy tabletet veszek, szóval azt is ajánlhattok, ha ráértek :)

2017. jan. 23. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor mar miert nem egy ebook?
2017. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

azért nem ebook, mert irritálja a szemem, próbáltam már illetve mert azon nem tudok könyvet letölteni torrentről, meg az online "ingyen" könyv olvasó (pl epub.pub) se megy, meg nem tudok rajta hangoskönyvet hallgatni


és tekintve, hogy az iphonon és a céges laptopon nem tudok torrentezni, a kindle-re és az audible-re meg kb havi 15-20 ezrem elmegy, több legális könyvet sajnos nem bírok anyagilag

2017. jan. 23. 23:05
 5/16 anonim ***** válasza:

"Akkor mar miert nem egy ebook?"


Mert bármilyen eszköz nélkül nem olvasol e-bookot.


Olvasni valóban e-book olvasó való, nem telefon vagy tablet.

2017. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2011 óta tableten vagy telefonon olvasok, ebook olvasó nem jött be
2017. jan. 23. 23:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert olyat vettél, amire nem tudsz könyvet lopni, mi?
2017. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem vettem kölcsönkértem...és bocs, de sajnos az anyagi kereteim nem engedik meg, hogy mind a 30-40 könyvet megvegyem átlag 6 dolláros áron, amit elolvasok havonta, így is elég sokat költök könyvekre (lásd fentebb), de ha be akarsz szállni a költségeimbe, akkor hajrá, megadom a számlaszámom ;)
2017. jan. 23. 23:52
 9/16 anonim válasza:
Most ezt nem értem azt írod Kindle-re elmegy havi 10k, az egy e-book olvasó. Szóval most akkor van kindle-d amit használsz vagy nincs? Amúgy ha e-book olvasótól fáj a szemed akkor valami kínai szart néztél. A Kindle pont arra van kialakítva, hogy nyugodtan olvashass rajta akár órákon keresztül mintha rendes könyv lenne a kezedben, ezt telefonnal megközelíteni se fogod soha. Torrent meg minek rá, hetente egyszer tuti vagy gépközelben, letöltöd a könyveket és felrakod a Kindle-re, ráfér több mint ezer könyv ennyire lehet előre készülni. Hangoskönyvhöz meg bármilyen telefon jó az se érdekes ha nem jó a kijelzője.
2017. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

én a helyedbe ezt venném meg ha kínai is szóba jöhet,

telefon, és tablet "keveréke" és szerintem ár/arány értékben elég jó

igaz nem 50, hanem 54 ezer...


[link]

2017. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!