Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni a telefono...

Mit tudnék csinálni a telefonommal? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés
A telefonom allandoan azt csinalja h nelepek egy alkalmazasba es 3 mp mulva kilep es kiirja hogy "az alkalmazas bezart" . Vannak prpgramjaim amik nem mukodnek egyeltalan. Igen probaltam kikapcsolni letorolni mindent es ujratelepiteni. Ha segit akkor LG Spirit telefonom van. Szerintetek ha veszek bele egy memoria kartyat akkor megjavul? 32 GB os fer bele. Elore koszonom a valaszokat! :)
2017. jan. 24. 18:41
 1/1 Kormányzó15 válasza:
Szerintem vírusos a telefonod. Ilyen nekem is volt. Vagy 4-5-szőr újrahúzzam és utána működőképes volt. Az alkalmazásoknál is voltak ilyen kínai feliratos vírusok.ezeket letiltottam és mondjuk úgy működött. De erre szerintem csak egy új teló a megoldás.
2017. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!