Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobiltelefon szükséges rossz?

A mobiltelefon szükséges rossz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól elvoltam nélküle is :)

Amikor elkezdtem dolgozni, akkor még nem volt sok embernek mobilja, vagy ha volt, akkor sem főként munkára használta, nem tudták mindenhol a mobilszámát.

Hazamentem munka után és senki sem keresett. Vezetékest csak a munkahelyem tudta, más partnerek nem, de otthon nem illett felhívni valakit munka ügyben. Természetesen net sem volt otthon, munkahelyen is csak betárcsázós.

Kényelmesebb és nyugodtabb volt, mint most, amikor még este is felhív valaki vagy este is jönnek az e-mail-ek.

Pár éve olyan helyre utaztam, ahol nem igazán volt net. Nem is volt nálam sose a telefonom. Olyan jó érzés volt.

Persze van, amikor jó, hogy bármit meg tudok nézni a telefonon bármikor. De végül is nem létszükséglet. Szerintem szabadabb volt nélküle az ember.

2017. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
80%
Nem, a mobiltelefon egy nagyon hasznos eszköz.
2017. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi szociális elvekhez képest rossz, de egyébként meg nagyon hasznos.
2017. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!