Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás, azaz nem...

Feltöltőkártyás, azaz nem havi előfizetéses mobil percdíjakból mi a legjobb most és kinél?

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9: Ezt az árcsomagot meg kell venni havidíjjal, amit a feltöltőkártyáról vonnak le, és ha nincs rajta annyi, akkor megszüntetik ezt az árcsomagot. De a honlap nem írja, az mennyi. Addig nem tudunk viszonyítani.

Neked ez a 9Ft-os van?

Az SMS is 9 Ft? Vezetékes hálózatba is 9 Ft?

2017. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ezt az árcsomagot meg kell venni havidíjjal, amit a feltöltőkártyáról vonnak le, és ha nincs rajta annyi, akkor megszüntetik ezt az árcsomagot."


Ez hülyeség. Valóban meg kell "rendelni", de nincs időszaki díja, így az opció bekapcsolása után minden további nélkül élvezhető a 9 Ft-os hálózaton belüli, és a 19 Ft-os hálózaton kívüli percdíj. Ráadásul így a kérdezőnek még számot sem kell hordoznia, csak simán belép a Telekom oldalán az adataival, és bekapcsolja a Domino MOST-ot.

2017. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ezt az árcsomagot meg kell venni havidíjjal, "

Rossz infóid vannak.

Ilyen esetekben illik a mondatot "szerintem" kezdetűre fogalmazni. Vagy utánanézni a tényeknek.

[link]

A gyengébbek kedvéért a tájékoztató nem ér véget a lap első nagybetűvel szedett sorával, lent az apróbetűs is hozzá tartozik, ingyenesen elolvasható és alkalmazható az ott leírt információ.

2017. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-14: Így hangzik: HA DOMINÓS VAGY!

Megnézted a dominós díjcsomagok havidíját?

827 Ft, meg 630 Ft.

;)

2017. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Megnézted a dominós díjcsomagok havidíját?"


Én megnéztem. Itt van: [link]

Én csak annyit látok, hogy "Nincs időszaki díj". A Domino Most-ot meg ehhez is be lehet kapcsolni.

A Domino Surf 827 Ft-os havidíját meg teljesen felesleges itt példának hozni, mert ez nem feltétele a Domino Most opciónak. A 827 Ft-ot a 150 MB internet miatt kell kifizetni.

2017. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!