Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 s vagy Huawei p8 lite?

Iphone 4 s vagy Huawei p8 lite?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj de az iphone 4 , már nagyon elavult.a masikat nem ismerem.
2017. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
4-et 2017-ben mar ne vegyél..
2017. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huawei p8 lite. Nem csak azért, mert az Iphone 4 s már elavult, mint már előttem is írták. Van egy jópár ismerősöm, akiknek Iphone 4 s telefonjuk van, és nem nagyon hallok róla jókat. Persze lehet, hogy letámadtok ezért. De nekem csak rosszakat mondtak róla. Vannak olyan ismerőseim is, akiknek Huawei p8 lite és Huawei p9 telefonjuk van. 10-ből legalább nyolcan mondták, hogy egyáltalán nem bánták meg. Meg mostanában eléggé elterjedtek a Huawei telefonok. Egyre több munkatársam is inkább áttér a Huaweire. SZÓVAL HUAWEI P8 LITE.
2017. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem az iPhone 4S-emet, de már másfél éve lecseréltem (és már akkor is szenvedős volt, rengeteg alkalmazás nem futott rajta, lassú volt) a Huaweit nem ismerem.
2017. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megbántam hogy huawei p9 litet vettem.. nem a legjobb a szoftver rajta, szerintem lecserélem iPhone 5s-6-ra..
2017. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a Huaweit de az iPhone 4-nél 2017-ben ezerszer jobban megéri. Ami még jó telefon ebben az árban az a Sony Xperia XA.
2017. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!