Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott az iPhone-om, mit tegyek?

Puding6666 kérdése:

Beázott az iPhone-om, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fürödtem és mint mindig, kiraktam az ablakba. Mindig csevegett rá 1-2 csepp víz, de soha nem történt semmi, azonban most másképp történt..a telefonom képernyője kékes árnyalatú és ha pl lenyomom a 2-est a képernyőn négyesnek veszi. Valami ötlet?
2017. jan. 29. 17:22
 1/9 A kérdező kommentje:
*csepevegett=csepegett
2017. jan. 29. 17:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Na *csevegett=csepegett (sajnálom csak átjavítja)
2017. jan. 29. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kikapcsolnám, és hagynám kiszáradni, akár több napon is át. És soha nem vinném be a fürdőszobába.
2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerviz
2017. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad soha bevinni fürdöbe!!szedd szét, és par napig hagyni kell mig kiszarad.a fürdöben máshol sem szabad tarolni.de azt hittem ezt mindneki tudja.
2017. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
iPhone-t hogy lehet szetszedni?
2017. jan. 29. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint bármi mást, kicsavarozod a csavarokat, amik összetartják..
2017. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szervizbe vidd. Garanciát bukod, ez jó tanulópénz lesz, hogy ne vidd soha többet fürdőbe.

Fura nekem, hogy - mint írod - többször elpőfordult hogy csepegett rá a víz, de míg konkrétan meg nem hibásodott, ez téged nem zavart...

Jobban kellene vigyázni ilyen értékes telefonra (szerintem).

2017. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet szétszedni. Ha tokban van, akkor onnan vedd ki, és ha módod van rá, tedd egy tál száraz rizs-be. Kiváló nedvszívó anyag...és hagyd békében pár napig. Ha szerencséd van, ennyivel megúsztad...
2017. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!