Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri az iPhone SE?

Szerintetek megéri az iPhone SE?

Figyelt kérdés
Most ment tönkre a telóm és újat akarok kérni. Igazából az iPhone 6s tetszik a legjobban, de abból a Telekomban márcsak 32gb-s van:( Az meg nem elég nekem. 7-et meg nem igazán akarok, mert drága is, meg van pár dolog, ami nem tetszik benne (pl a jack csatlakozó helyett lightning)... Szóval a SE-n gondolkozok, de azzal egyetlen problémám van. A méret. Én az 5" fölötti képernyőhöz vagyok szokva, és félek nem fogok tudni hozzá szokni. Szerintetek?

2017. jan. 31. 16:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy kb. 3 évre venném. Lány vagyok:)
2017. jan. 31. 16:28
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Iphone SE akkor nagyon jó telefon, ha nem nagyon akarsz rajta weboldalakat, youtube videókat nézegetni. Telefonálásra, facebookra, üzenetküldő alkalmazásokhoz, fényképezéshez, videó készítéshet, zenehallgatáshoz jó, és a zsebben kényelmes hordozható. Srácoknál sokszor a zsebben hordozhatóság az egyik legfontosabb szempont, de női táskában 5,5-6 colos telefon is simán elfér.
2017. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát a nemed tökmindegy, de mivel tudjuk, ezért már nem kérdezem meg, miért kell 32 GB tárhelynél nagyobb...


Az 5" fölötti képernyő minek kell? Minél nagyobb egy képernyő, annál nehezebb kényelmesen kezelni.


Nem teljesen értem a leírásod egyes részeiből, vajon neked egy telefon kell mint használati eszköz ami könnyíti a mindennapokat, vagy egy csecsebecse.

2017. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én nem vennék Se-t, túl kicsi a kijelzője.
2017. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2: en szeretnek youtube videokat meg weboldalakat nezegetni,ez miert baj?
2017. jan. 31. 16:47
 6/20 A kérdező kommentje:
#3 hat nagyon sokat fenykepezek, meg sok alkalmazasom is van, ugy erzem hamar betellne a 32 gb:D azert szeretem jobban az 5" kijelzot mert hosszuak az ujjaim es nekem ugy kenyelmesebb. Hasznalati targynak kene,nem tudom ezen mit nem lehet ertenixd
2017. jan. 31. 16:50
 7/20 anonim ***** válasza:
fényképek? ott a felhő..
2017. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Megeri, nekem a 64GB-os van. Az fo kameraja nagyon jo, a szelfi kamera viszon csak 1,2Mpix, azt inkabb csak facetimera hasznalom nem fotozkodni.
2017. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha a Telekomnál csak 32-es van, akkor ne a Telekomnál vedd, ilyen egyszerű :D
2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 csak azert nem fogok atmenni masik szolgaltatohoz:') csak ott tudom venni mert ott lehet reszletre xd
2017. jan. 31. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!