Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg iPhone se vagy 6s-et...

Jelenleg iPhone se vagy 6s-et éri meg jóbban?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A "megéri" egy szubjektív dolog. Azt jelenti, hajlandó vagy rá pénzt kiadni azért, amit tud. Ha pl. egy 6S-t megvennél, SE-t meg nem, akkor neked a 6S éri meg. Ha SE-re adnál ki pénzt, de 6S-re nem, akkor neked az SE éri meg. Illetve ha olyan dolgok kellenek egy telefonban, amik az SE-ben vannak, a 6S-ben nem, akkor az SE éri meg, és fordítva.
2017. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az SE már nagyon kicsi lenne, valaki meg pont arra a méretre esküszik. Neked kell tudnod, milyenek az igényeid. Én a telefont használom laptop és tablet helyett is, nekem ideaális méret a nagyobb. De a te felhasználói szokásod lehet, hogy teljesen más és elég egy kisebb kijelző.
2017. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 6S nem tud annyival többet az SE-nél, mint amennyivel drágább.. A 3D Touch, újabb ujjlenyomatolvasó, ugyan már, ne legyünk sznobok...

Jóval olcsóbb az SE, szerintem sokkal, de sokkal jobban megéri.. és telefonról beszélünk, miért lenne már kevés a 4" kijelző? :D

2017. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez attól függ neked mik az igényeid:D

Ha neked a nagyméretű telefonok jönnek be, akkor iPhone 6s. Ha kicsi, akkor iPhone SE. Ha nagyon szelfizős vagy, akkor 6s (bár szerintem a SE előlapi kamerája se rossz, de a 6s-é jobb). Ha olcsóbbat szeretnél, akkor SE.

Az én személyes véleményem, hogy a SE jobban megéri, kivéve ha XXL-es kezeid vannak, de csak nem. Én a nagyobb telefonokat jobban szeretem (a kicsikkel sincs bajom), de mégis a SE mellett döntöttem, mert az iPhone 6s nem tud annyival többet, mint amennyivel drágább. Kb. csak az előlapi kamera, a 3D Touch, és az ujjlenyomat olvasó amivel többet tud. Meg a méret.

2017. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült dönteni 😊
2017. febr. 4. 09:29
 6/6 anonim válasza:
Na melyiket vetted?
2017. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!