Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Telefon váltáson gondolkozok, de egyszerűen elképzelésem sincs, melyik az amelyik meg is éri. Nincsenek túl nagy elvárásaim. Fontos, hogy az alap app-okat tudjam használni (Microsoft kizárva), és hogy a kamerája a lehető legjobb minőségű legyen. És persze ha lehetséges az ára minél kedvezőbb legyen. Olyan 70-80 eFt, amit rá tudok szánni. Előre is köszönöm a segítséget. :)
2017. febr. 2. 18:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Xiaomi Redmi Note 3, csúcskategória, olcsón. 16mp hatlapi, 5mp elolapi kamera.
2017. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, róla már sok jót hallottam. Utána fogok nézni! Az a gond, hogy tényleg analfabéta vagyok a készülékekhez, viszont most tényleg szeretném megtalálni az "álom-telefont" :D
2017. febr. 2. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló jót írt. nekem is olyan van. Nagyon jó telefon és csúcskategóriás és mégis olcsó. Arra figyelj,hogy azt írják hogy nem lehet bele memóriakártyát rakni de lehet csak a második SIM helyére más pozícióban. ( Dual sim-es de vagy két sim-et használsz vagy egyet+memóriakártyát ( kompromisszum))
2017. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Esetleg azt megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért vetted? :)
2017. febr. 3. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]

(szlovákoknál másabb az adózás, emiatt olcsóbb).

2017. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vedd meg Emagon biztonságosabb. Ha ilyen névtelen oldalakról rendelsz akkor nagy az esély arra, hogy hamisítvány te kapsz.

Üdv: #3 válaszoló

2017. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* és ezüstben szebb
2017. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyre jobban kezd megtetszeni :D köszönöm!
2017. febr. 3. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Eustock mióta névtelen oldal?

Mobilarénán is olvasni, hogy " A tesztkészülék az Eustock jóvoltából jutott el hozzánk" - egy névtelen oldalnál nem lenne ilyen.

2017. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Nekem Huawei p9 lite-om van, nagyon jó, és nem drága.
2017. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!