Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik tökéletes telefon?

Létezik tökéletes telefon?

Figyelt kérdés
Egy telefont szeretnék venni, de eddig egyet sem találtam ami kielégítené az igényeim. Igényeim a következőek: lehetőleg birjon ki két munkanapot, átlagos használat mellett, internethez való hozzáférés(WIFI, LTE), fagyás bug mentes működés, qwerty billentyűzet(fizikai vagy virtualis, mindegy). Várom az ötleteiteket.

2017. febr. 3. 08:31
 1/10 anonim válasza:
56%
Nem létezik.
2017. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%
Egyébként az elvárásaidnak minden telefon megfelel már olyan 10 éve.
2017. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Árat nem írtál hozzá.

A Huawei Mate 9 viszont egy jó telefon, de annak (is) ára van:

https://www.youtube.com/watch?v=d3Gkwjauxz4

2017. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden okostelefon tudja a wifi-nethozzáférést, LTE is már a 90%-ukon van, viszont az erős hardver és a jól optimalizált rendszer (hogy tényleg nagy tudású legyen) eléggé merítik az akksit, így a 2 munkanap sehogy sem garantált, legfeljebb ha veszel hozzá 1 jó nagy kapacitású power bank-t! Tapasztalatból mondom, hogy Androidosból a Huawei-k nagyon stabilak (vagy iPhone iOS), fagyás és bug nem jellemző rájuk! A Huawei Mate 8 az, aminek tesztje átlag feletti üzemidőt ígér (nem tudom, még nincs ilyenem), vagy igaz noname, de 10000 mAh akksival az Oukitel K10000 megfontolandó. És nem tudom, milyen területen dolgozol, de egyik sem strapa telefon, ha már "munkanapról" van szó.
2017. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha gyermekkorodban gyakran bepisiltél, akkor nem létezik tökéletes telefon.

Ha a bilire szoktatást könnyebben viselted, akkor föls em teszed ezt a kérdést.

Nem érted, ugye?

2017. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Árral könnyebb lenne...

De a tökéletes teló mindenkinek más. Ezeket akiket felsoroltál a telefonok többségében megtalálható. Az "átlagos" használat is mindenkinél más. Valaki átlagosan napi 5-6 órát telózik és van, aki indít 4-5 hívást és ennyi.

SZÁMOMRA a Sony telefonja jöttek be.

2017. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A változatosság kedvéért ajánlottam a Huawei Mate 9-et, de igazán tökéletes telefon nem létezik. Csúcskészülékek igen, sőt! Ma már egyre többet dobnak a piacra, úgyhogy azokból is lehet válogatotni. Jobb ha emiatt is írsz árat.
2017. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is kezdem úgy érezni, hogy ilyen nem létezik. Jelenleg egy iPhone 6s-em van, de valami borzasztóan gyorsan merül(legalábbis számomra). Az átlag használat nálam az: fél óra videónézegetés, 2 óra chat, fél óra emailezgezés, 10 perc telefonhívás. Ilyen használat mellett a jelenlegi telefonom nap végéhez közeledve 35% akkukapacitása marad. Ezzel még egy napot kezdeni lehetetlen. A kijelzők óriási felbontásáról, a "szép" kameráról is lemondanék csak bírja tovább. A behugyozós kollégának meg üzenem, hogy én megoldást keresek, nem pedig alkalmazkodni akarok. Ha tehetjük technológiát alakítsuk úgy hogy jó legyen ne pedig mi alkalmazkodjunk. Köszönöm, mindenkinek ment a zöld.
2017. febr. 4. 09:08
 9/10 Trevor. ***** válasza:

Nem létezik, számomra legalábbis. Én olyat szeretnék, ami 4,5"-tól 7"-ig változtatható méretű kijelzőjű legyen, mindig a felhasználásnak megfelelően. Létezik ilyen? Ugye hogy nem.


Neked egy nagy akksival rendelkező telefon való. Lenovo P2, LG X Power, Xiaomi Redmi 3s, Xiaomi Redmi 4 Prime például.

2017. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

"Ha tehetjük technológiát alakítsuk úgy hogy jó legyen ne pedig mi alkalmazkodjunk. Köszönöm, mindenkinek ment a zöld."

Nem személyeskedéséből, de ez csak egy szép elképzelés (viszont ha tényleg ezen vagy, akkor sokkal többet kell tenni, hogy kiírod ezt magadból). Sokkal - sokkal - sokkal több áll a technológia mögött, mint ahogyan elképzelni tudjuk. Ismered-e a nálad lévő okostelefont TELJESEN? Nem, de erről Nem Te tehetsz: egy okostelefonon - továbbmegyek: egy alkatrészén, rengetegen dolgoznak, mielőtt még a gyártósorra kerülne. Mindenki hozzáad valamit és a gyártósor után, már a felhasználók is (akkor is, ha nem írunk semmit sem a készülékről, csak használjuk). Mi folyamatos tesztalanyok vagyunk. Változnak, módosulnak az igényeink - már VR képes telefonokat tudsz megvenni, bőven 150K alatt. A Big Data-ról és azok kielemezéséről még bele sem kezdtem (nagyon hosszú teleregény lenne és még a gyártók/forgalmazókról/okostelefon modellekről szót sem említettem).

Az iPhone 6 aksi problémára térve: https://www.youtube.com/watch?v=DUjgwKDsPKI (és a későbbi videókban is említést tesz róla, hogy ez nem egy - két napra szól, hanem hosszabb távra).

2017. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!