Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone nem eredeti töltő,...

IPhone nem eredeti töltő, lehet-e belőle problémám? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos, nemrég vásároltam egy iPhone telefont használtan, de nem kaptam hozzá eredeti töltőt a GSM boltban vmi utángyártottat adtak. Az adapteren szereplő adatok ugyanazok, mint az eredetin, 5W 1A..

Battery Life programmal megnéztem, kipróbáltam töltés közben azt írta, hogy 5A és 1000mA.. Akkor elvileg jónak kellene lennie, nem?

Melegedni sem érzem, hogy melegedne, de azért még félek, nehogy valami baja legyen.


Lehet baj?

Köszi!



2017. febr. 6. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, annyi, hogy majd lehet neha ki fogja irni hogy nem eredeti es nem fog működni. Meg azt hiszem a gyári adapter nem is 1A-s, hanem gyorsabb. Szóval kicsit tovabb tart feltolteni vele
2017. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor vettem egy apple terméket, az volt benne a használati utasításban (azta, van aki olvas ilyeneket :O) hogy csak az eredeti töltővel szabad tölteni, de ha mégsem, akkor ugyan olyan adatokkal rendelkező adapter is megteszi.

Szóval nem lesz baja. Ha nem érzed melegedni, nem merül gyorsabban, akkor semmi ok az aggodalomra.

2017. febr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően jó minőségű a töltő, akkor jó lesz. A gagyikkal van a gond. Főleg az ilyen kínai vackokkal.
2017. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vegul reklamaltam es adtak helyette egy hasznalt eredeti apple toltot
2017. febr. 6. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!