Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vásárlásnál mire...

Iphone 4S vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék venni egy Iphone 4S készüléket, függetlent vagy telekomosat. 15-től 30-ig nagyon nagy a szórás árban.

Mire kell szerintetek figyelnem? Nem volt soha Iphone-om. Akku állapotot fel lehet mérni valahogy? Kijelzőhibák mennyire fordulnak elő? Esztétika szempontból csak a kijelző érdekel, szilikon tokban szoktam tartani a telefonokat. Mi az a jailbreak? Mivel jár az ha jailbreakelt telefont veszek? Ha nincs hozzá töltő, az kb. mennyiért kapható?


Egyszóval mik a gyakori buktatók ennél a típusnál?


Köszi előre is, minden válaszolónak zöld pacsit adok, bármilyen jótanács jól jönne most. :)


2017. febr. 8. 11:45
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

amire kell: telefonálás, sms, gmail, meg az általa készített fotók feltöltögetése iCloudra. Működik egyáltalán az iCloud a 4S-sel? :)


Bocs ha amatőrök a kérdéseim.

2017. febr. 8. 11:50
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Roviden: ne vegyel 4st, mar elavultnak szamit. Azt javaslom h jailbreak nelkuli eredeti allapotu 5/5s/5c telefont valassz. Dragabb, de evek mulva is jo telefon lesz, a 4s meg mar most tul lassu es nincs ra update sem.
2017. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Mire figyelj? Leginkább arra, hogy ne vegyél 4S-t, mert egy 6 éves telefon.
2017. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 4S van, nagyon jo kis telo. Az aksit leellenorizheted egy appal, Battery Test.

Ne legyen jailbreakes. A jailbreak csak elqur mindent.

Ha iOS7 vagy iOS8 van rajta akkor NE frissitsd 9.3.5-re mert belassul.

Ne legyen halozatfuggo, mert kikodolni eleg sok penz, van amikor tobb mint maga a telefon ha ilyen regirol beszelunk.

2017. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Egy 4S árán milliószor jobb Androidosokat kapsz, iPhone-ból viszont 5S-nél rosszabbat ne vegyél!
2017. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy régi, de mindig is tetszett a formaterve, és most ért abba a korba, hogy meg tudom fizetni. :)


Lassú: újkorában gyors volt, mitől lett mára lassú? Feltették rá az időközben kiadott újabb oprendszereket és attól? Vagy a mai appokat futtatja lassabban?


Az akksi 6 év alatt valóban sokat romolhatott, gondolom csodát nem lehet várni egy 6 éves gyári akkutól..


Z1 compact a másik lehetőség, olyat használtam is másfél évig, az nagyon bejött, csak sajnos el kellett adnom (piszkos anyagiak...)


20-25e Ft lesz a költségkeretem. Azért sajnos 5-öst nem nagyon adnak.


Köszi mindenkinek, még várok véleményeket. :)

2017. febr. 8. 12:25
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
iPhone SE ❤ :3
2017. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"iPhone SE ❤ :3"


Na igen, de..


Sajnos rövid az a bizonyos takaró... :)

2017. febr. 8. 12:28
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
sztem se vegyél....meg fogod szívni vele.
2017. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
fontos, hogy nekem ez annyival adna többet, mint a jelenleg használt és szeretett Nokia 2330i (ne nevessetek...:)), hogy nem kell a gépet bekapcsolnom a gmail megnézéséhez, vállalható fotókat készít melyeket wifin keresztül feltölt egy webszerverre (nem kell fényképezőgépet cipelnem magammal és kábelezgetni) Semmi mást nem várok tőle. Ne merüljön le 3 óra alatt, talán még ezt. ;)
2017. febr. 8. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!