Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vásárlásnál mire...

Iphone 4S vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék venni egy Iphone 4S készüléket, függetlent vagy telekomosat. 15-től 30-ig nagyon nagy a szórás árban.

Mire kell szerintetek figyelnem? Nem volt soha Iphone-om. Akku állapotot fel lehet mérni valahogy? Kijelzőhibák mennyire fordulnak elő? Esztétika szempontból csak a kijelző érdekel, szilikon tokban szoktam tartani a telefonokat. Mi az a jailbreak? Mivel jár az ha jailbreakelt telefont veszek? Ha nincs hozzá töltő, az kb. mennyiért kapható?


Egyszóval mik a gyakori buktatók ennél a típusnál?


Köszi előre is, minden válaszolónak zöld pacsit adok, bármilyen jótanács jól jönne most. :)


2017. febr. 8. 11:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik hogy érvelés nélkül írsz. Idióta gyökér.
2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát skacok, ezen annyira felesleges veszekedni. iPhone-t az Androidos mobilokkal összehasonlítani kb. annyira van értelme, mint almát a körtével. Egyik se jobb, se rosszabb a másiknál. Nekem volt Z1 Compactom, imádtam, és ha nem kellett volna eladnom, meglenne a mai napig. Volt gagyi Androidom (GSmart) is, azt kevésbé szerettem. :) De használtam első szériás Galaxy S-t, amikor még menő telefon volt (2011), Xperia X10 minit és mini pro-t, Galaxy S Advance-t és S3-at is egy rövid ideig. Aztán egy éve "butanokiázom". :) Most kellett egy "okos" készülék, és gondoltam egyszer élünk, legyen egy megfizethető alma. Nem érzem jobbnak a Z1 compactnál, nyilván hardverben jóval gyengébb, de rosszabbnak sem. Jó kézbe venni, mérete pont optimális, kellően nehéz, az igaz, hogy 5-6 app egyidejű futtatásánál már picit izzad de tizenpárezerért ennyi belefér. A használatába kb. fél nap alatt beletanultam. Egyedül az nem tetszik, hogy nem tudok rá file-okat másolni csak úgy, de ezt előtte is tudtam. Ami az én elképzelésem volt, 15k alatt egy szép, 4-4.3" vagy az alatti kijelzős teló, jó akkuval, jó kamrával, azt ezzel megkaptam. Elégedett vagyok. Egy Z1 Compattal vagy egy Z3C-tal is elégedett lettem volna, csak az többe került volna. ;)
2017. márc. 3. 10:49
 33/33 A kérdező kommentje:

Két hete gyűrőm a 4S-t. Most a két hét alapján fogalmazom meg észrevételeimet, hátha valakinek hasznos lesz.


A telefont láthatóan nem az iOS 9-hez tervezték, gyakran gondolkodik. Aki villámsebességhez szokott, neki nem biztos, hogy jó. Azért annyira nem rossz, mindent megcsinál amit kérek max nem azonnal. :) Le még nem fagyott, ki még nem dobott alkalmazásból. Kb. 15-20 Appot tettem eddig fel rá. Régi androidosként egy kicsit Google-sítottam: Gmail, Maps, Drive, Google Fotók, Chrome, Google naptár - minden remekül működik.

Az akku 2 napos ha nincs sokat Youtubozva rajta. Nettel + 2-3 óra youtubbal reggeltől estig elmegy.


Összességében eddig nekem pozitív a tapasztalat 2 hét után is. :)

2017. márc. 16. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!